fbpx

Weekend Pomezanii 08-09.05

Tak wygląda rozkład jazdy na ten weekend. O meczu seniorów już pisaliśmy, ale prawdziwe piłkarskie "sprawdziany" mają nasze drużyny występujące w lidze Pomorskiej i tu się na dłużej zatrzymamy. Zadanie z cyklu "Mission Impossible" maja nasi juniorzy młodsi którzy udadzą się do Gdyni by zmierzyć się z Arką...drużyną która jeszcze jesienią występowała na najwyższym szczeblu Polski i nie ukrywajmy, że w Lidze Pomorskiej drużyna z Gdyni raczej nie będzie miała sobie równych. (Po 4 meczach stosunek bramkowy wynosi...47-0, a wygrane z Gryfem Wejherowo 18:0, Radunią Stężyca 13:0, GTS Pruszcz Gd. 10:0...tylko świadczą o mocy tej drużyny). W każdym razie to, że gramy w najwyższej lidze wojewódzkiej daje nam możliwość gry z najlepszymi drużynami i to cieszy. Powodzenia Panowie i życzymy jak najlepszego meczu w Gdyni.
Druga nasza drużyna występująca na najwyższym szczeblu wojewódzkim , Pomezania 2006 uda się do Gdańska by zmierzyć się z drużyną z czołówki tabeli, Lechią Gdańsk. Nasi chłopcy już pokazali w tym sezonie, że potrafią wygrywać i z Lechią i z Arką (bo właśnie jesienią Pomka pokonała Lechię 4:2, a Arkę Gdynia 3:0). Drużyna do Gdańska uda się dziś bez kilku kontuzjowanych zawodników, ale trener Mazurek i zawodnicy zapewne będą chcieli sprawić niespodziankę w Gdańsku i przywieźć do Malborka 3 punkty. Powodzenia!
 
Jutro rywalizować będą też nasza "SKRZATY. Na boisku przy ul. Toruńskiej turniej ligowy (zagrają jeszcze drużyny Gryfa Tczew i Orła Subkowy) rozegrają nasi chłopcy z rocznika 2012 prowadzeni przez Radosława Szczuchniaka i Tomasza Mazurka, a rok starsi koledzy udadzą się do Starogardu Gdańskiego, podopieczni Adama Wypycha będą rywalizować z drużynami Beniaminka Starogard i Gryfa Tczew.
W lidze D2 pierwsza drużyna podejmie Jedynkę Pelplin, a druga drużyna jedzie do Starogardu Gdańskiego by zmierzyć się z Beniminkiem.
  • Kliknięć: 563
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.