fbpx

Trenerzy Pomki: Szymon Stolarz

Dziś zaczynamy cykl poświęcony naszym trenerom pracującym z młodzieżą i dziećmi w naszym klubie. Zaczynamy od Szymona Stolarza, trenera naszej najmłodszej drużyny złożonej z rocznika 2014, prowadzi także rocznik 2015 do czasu podziału na osobne roczniki.

Szymon Stolarz to obecnie nasz najmłodszy trener prowadzący, ma 24 lata i pochodzi z miejscowości Marynowy koło Nowego Dworu Gdańskiego. Jednak wiek niech nikogo nie zmyli bo Szymon pracuje w "zawodzie" trenera od kilku lat i właśnie tej profesji się poświęcił od młodych lat. Szymon obecnie ma licencjat z dizjoterapii oraz studiuje fizjoterapie na Gdańskim AWF gdzie będzie robił magistra. Ukończył kurs trenerski UEFA B i jest dobrze rozwijającym się trenerem, świadczyć o tym mogą liczne staże trenerskie w których uczestniczył.

Szymon przebywał na stażach m.in w takich klubach jak Zagłębie Lubin, Lechu Poznań oba te kluby zaliczane są do najlepszych szkółek piłkarskich w Polsce, a także przebywał na stażu trenerskim w Arce Gdynia ,a wkrótce zaczyna staż w Legii Warszawa. Pozatym brał udział w licznych szkoleniach o tematyce piłkarskiej m.in. Coerver coaching, FMS, trener przygotowania motorycznego, warsztaty EXOS itd.

Jeszcze w tym tygodniu trener Stolarz poprowadzi trening naszych młodych adeptów pod okiem doświadczonych trenerów , Rafała Kaczmarczyka który pełni także funkcje II trenera Reprezentacji Polski U16 i Arkadiusza Janora - trenera AMO. Na pewno będzie to kolejne ciekawe doświadczenie, a dla naszego klubu wyróżnienie.

 

 

 

  • Kliknięć: 1205
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.