fbpx

Juniorzy młodsi przegrali w Stężycy po walce

Juniorzy młodsi Pomezanii udali się na pierwszy mecz ligowy do Stężycy i mimo minimalnej porażki 2:1 za postawę należą się brawa dla naszych młodych zawodników tym bardziej, że naprawdę nie omijały naszych zawodników kłopoty.

Już przed meczem wypadło kilku zawodników z różnych powodów, natomiast Mateusz Latkiewicz został przesunięty do seniorów, mimo to nasza drużyna naprawdę dobrze sobie radziła. Przechodząc do samego meczu, gospodarze objęli prowadzenie w 16 minucie, a chwile po tym boisko musiał opuścić z powodu kontuzji Mateusz Rabenda który jest także w szerokiej kadrze seniorów, nasza drużyna jednak dążyła do wyrównania i w 42 minucie Hubert Zelman który zmienił Mateusza wyrównał stan meczu. Początek drugiej połowy to znowu wielki pech bo boisko musiał opuścić kontuzjowany Konrad Nędza. Tak więc drużyna została pozbawiona potencjalnie najlepszych zawodników, mimo to nasza drużyna robiła wszystko aby przywieźć punkty do Malborka jednak ostateczny cios wysunęła Radunia w 78 minucie. Miejmy nadzieje, że nasi kontuzjowani zawodnicy będa gotowi do gry na następną kolejkę.

Pomezania: Szraga, Cyrzon, Nędza (49' Opałka), Rabenda (24' Zelman), Gucwa, Klonowski (71' Brodnicki), Prócheński, Stacharski, Janczewski, Sowiński (85' Kostrzewski), Dąbrowski trenerzy: Sebastian Ratajczyk i Michał Krawczyk

 

  • Kliknięć: 797
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.