fbpx

Sparing: Pewne zwycięstwo z Rodłem

W kolejnym sparingu Pomezania Malbork podejmowała w sobotę (13 lutego) kwidzyńskie Rodło. Trzecia drużyna drugiej grupy V ligi pokonała 5:1 zespół zajmujący takie samo miejsce w czwartej grupie A-klasy.

Sam mecz był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach, ale mimo to piłkarze Pomezanii stworzyli sobie kilkanaście sytuacji, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla malborczyków, ale do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Pierwszą bramkę zdobył Krzysztof Michalczyk ładnym strzałem z dystansu, drugie trafienie było również dziełem tego samego zawodnika, ale tym razem z bliskiej odległości potrafił się znaleźć, na 3:0 podwyższył Mateusz Latkiewicz, tem sam zawodnik ustalił wynik spotkania strzałem z 16 metrów, ale w między czasie pewnie rzut karny wykorzystał Piotr Marszałek. Za tydzień zmierzymy się z IV ligowym Sokołem Zblewo.

Pomezania: Grzegorz Pluciński – Paweł Leszczyński, Mateusz Pańko, Łukasz Skalski, Piotr Marszałek – Marcin Bochyński, Mateusz Dakszys, Mateusz Sroka, Michał Alaburda, Michał Marendowski – Rafał Galeniewski oraz Oskar Galeniewski, Mateusz Grędzicki, Tomasz Owsianik, Dawid Torłop.

Relacja i fotorelacja na malbork.naszemiasto.pl

  • Kliknięć: 716
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.