Pomezania 07/08 jeszcze przed świętami sparuje

W sobotę 12 grudnia piłkarze Pomezanii 07/08 rozegrali ostatni mecz sparingowy w tym roku z Gryfem Tczew rocznik 2008.
Jak relacjonuje trener Krzysztof Leszczyński -  Zagraliśmy 3x30 min, gdzie mogło sprawdzić się aż 23 zawodników z naszej drużyny. Dostali dziś szansę zawodnicy, którzy mniej ostatnio grali, jak również debiutanci w naszej drużynie jak Max Rawiński oraz Szymon Spalk. Goście mimo młodszego wieku okazali się wymagający rywalem, a mecz stał na dobrym poziomie.
My dziś zagraliśmy dobry mecz wygrywając 6:2. Z każdym meczem zbieramy nowe doświadczenia i widać na boisku, żę idziemy w dobrym kierunku szkoleniowym.
W najbliższym czasie czeka nas dwutygodniowa przerwa świąteczna i po Nowym Roku wracamy do treningów. W styczniu mamy zaplanowane mecze kontrolne z Jaguarem Gdańsk rocznik 2008, Gedanią Gdańsk 2007 oraz dwumecz z DSPN Kwidzyn rocznik 2007 i DSPN rocznik 2008.
 
Przypomnijmy iż nasza drużyna pewnie kroczy w stronę Pomorskiej Ligi i jest liderem tabeli. Oby tak dalej!
 
 
 

Fotorelacja ze sparingu z Gryfem Tczew oraz Concordią Elbląg.

Opublikowany przez Pomezania Malbork 2007/08 Sobota, 12 grudnia 2020
  • Kliknięć: 623
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.