Trampkarze C1 i C2 - podsumowanie jesieni

Nasz Klub w dużej mierze skupia się na szkoleniu młodzieży dlatego chcemy przybliżyć jak sobie radzą kolejne roczniki w swoich ligach. Tym razem podsumujemy jesień w wykonaniu roczników 2006 oraz łączonego rocznika 2007/08. Oba zespoły są objęte programem Piłkarska Przyszłość z Lotosem.

Rocznik 2006 rywalizuje w 1 lidze wojewódzkiej C1. W ligowej tabeli Pomezania zajmuje 11 miejsce ale musimy przyznać, że ze zmiennym szczęściem radzi sobie całkiem nieźle na tle mocnych rywali. Na uwagę zasługują zwycięstwa nad uznanymi markami takimi jak Arką Gdynia 3:0, Lechią Gdańsk 4:2 czy Chojniczanką Chojnice 3:2!.

Zespoły, których młodzieżowe zespoły od lat dominują w swoich ligach zostały pokonane przez naszą młodzież i to bardzo cieszy. Gdyby nie słabsza końcówka rundy i 3 porażki, miejsce w tabeli byłoby wyższe. Tak czy inaczej możemy być zadowoleni z postawy podopiecznych Tomasza Mazurka i Radosława Szczuchniaka.

AKTUALNA TABELA 1 LIGI WOJEWÓDZKIEJ C1:

 

Rocznik 2007/08 rywalizuje w tym sezonie w lidze okręgowej C2. Podopieczni Krzysztofa Leszczyńskiego "idą jak burza" i zajmują pierwsze miejsce w grupie. Wygrali jesienią wszystkie mecze a bilans bramkowy to 97:3!! Takie wyniki świadczą tylko o tym, że liga okręgowa to nie miejsce dla tej drużyny i zasługują na awans do ligi wojewódzkiej. To z punktu widzenia szkolenia bardzo ważne żeby się rozwijać. Mecze w lidze wojewódzkiej pozwalają na jeszcze szybszy rozwój piłkarski i nabieranie cennego doświadczenia. Wiosną liczymy na powtórkę z rozrywki i wygrane we wszystkich meczach. Gratulujemy!!!

AKTUALNA TABELA LIGI OKRĘGOWEJ C2:

 

 

  • Kliknięć: 670
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.