Pomezania '06 pokonała Chojnicznkę

Malborska Pomezania prowadzona przez Tomasza Mazurka po zaciętym meczu pokonała w sobotę Chojnicznkę Chojnice 3:2. Mecz był bardzo zacięty, ale nasza drużyna nie pierwszy raz pokazała "Pazur" i walkę do ostatniej minuty i można powiedzieć ,że w tej rundzie mia patent na kluby których drużyny seniorskie występują na szczeblu centralnym (Wgrane z Lechią, Arka, a teraz z Chojniczanką). Bramki dla Pomki zdobyli: Oliwer Śpiewak (1), Paweł Suski (12), Kamil Błażejewicz (43). Goście strzelali bramki w 26 i 68 minucie. Nasza drużyna zajmuje 9 miejsce w 16 zespołowej tabeli. Do końca rozgrywek pozostały jeszcze naszej drużynie 3 mecze.

Pomezania: Hoffman - Suski, Baranowski, Chełkowski, Fabiś, Gdula, Hynek, Kajko, Stawski, Szymczak, Śpiewak oraz Koźbiał, Chebotaiev, Baran, Błażejewicz, Honory, Orzechowski, Olek

fot. Chojniczanka Chojnice

  • Kliknięć: 650
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.