Porażka i wygrana Juniorów młodszych

W sobotę Juniorzy młodsi niestety ponieśli porażkę wyrównanym meczu w lidze wojewódzkiej. Tym razem ulegli przy Toruńskiej zespołowi Gryfa Słupsk 2:3.
Bramki w pierwszej połowie, która zakończyła się remisem 2:2 strzelali Jakub Janczewski oraz Konrad Nędza. W drugiej połowie do bramki trafili już tylko goście mimo kilku dogodnych sytuacji dla Pomezanii. Za tydzień w ostatnim meczu tej rundy nasza młodzież powalczy o punkty w Luzinie. Po 14 kolejkach nasza drużyna zajmuje 12 miejsce.
Natomiast drugi zespół juniorów w lidze B1-Malbork pewnie pokonali Powiśle Dzierzgoń 8:0, a bramki zdobyli: Konrad Nędza x2, Jakub Krupa x2, Jakub Tułodziecki, Mateusz Rabenda, Oliwer Kaczmarek, Igor Przybytkowski.
Nasza drużyna dzięki temu zajmuje 1 miejsce w tabeli wyprzedzając o jeden punkt Pogoń Prabuty.
Fotorelacja Konrad Sosiński Fotografia
  • Kliknięć: 502
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.