Wygrane Młodzików i Trampkarzy Pomezanii

 
JC2 Malbork: POMEZANIA - KERAMZYT SZPRUDOWO 3:0
W 3 kolejce podejmowaliśmy u siebie drużynę Keramzyt Szprudowo, podobnie jak Pomezania była to drużyna bez porażki. Mimo dobrej naszej gry zwycięstwo nie przyszło nam łatwo bo zawodnicy gości zagrali bardzo ambitnie. Wygraliśmy 3:0 po dwóch bramkach Szymona Krotowskiego i jednej Oskara Magrowskiego. Drużynie ze Szprudowa dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w lidze. Nasza drużyna zajmuje obecnie 1.miejsce.
Zagraliśmy w składzie:
Pacholec, Konczyński, Jaśtak, Jaskólski, Albrecht, Wolff, Magrowski, Śliżewski, Kornacki, Krotowski, Witelus, Oman, Majewski, Sadowski, Bajkowski, Zacharzewski, Dębiec-Nowosad
 
 
JD2 Malbork gr.1: POMEZANIA - AKADEMIA PIŁKARSKA MALBORK 4:2
W sobotnie przedpołudnie na boisku bocznym przy ulicy Toruńskiej doszło do "derbowego" pojedynku z udziałem zawodników rocznika 2009 MOP Pomezania Malbork i AP Malbork.
Od samego początku spotkania nasi młodzi zawodnicy starali się narzucać kolegom z Akademii grę wysiłkiem presingiem. Tak prowadzona gra zaowocowała stworzeniem przez nasza drużyne kilku bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Niestety w wykorzystaniu ich przeszkodziło zachowanie zimnej krwi i odrobina dokładnosci. Mimo to chłopcy nadal atakowali co zaowocowało zdobyciem prowadzenia po bardzo ładnej indywidualnej akcji Marcela Kulikowskiego. Piłkarze AP zdołali wyrównać po rzucie wolnym. Warto podkreślic bardzo piękne uderzenie w samo okienko bramki bronionej przez Krzysztofa Prominskiego. Na szczęście utrata bramki podziałała na naszych chłopców bardzo mobilizujaco. Jeszcze przed przerwa po pięknym uderzeniu z dystansu na prowadzenie malborska drużynę wyprowadził Filip Dryjas. Tuz po wznowieniu obraz gry nie uległ zmianie. Nadal strona dyktującą warunki byli młodzi pomezanczycy. Dzięki dobrze prowadzonym akcjom byliśmy świadkami jeszcze dwóch bramek. Obydwie zdobyte zostały po bardzo pięknych akcjach. Na 3:1 podwyższyl Oliwier Zadrejkowski. Druga bramkę w meczu dorzucił Filip Dryjas. Drużna APM która występowała w tym meczu w roli goście zdołali odpowiedziec jednym trafieniem. Trenerzy Czerwiński i Kuleta po zakończonym meczu chwalili wszystkich zawodników biorących udział w meczu. Chłopcy pokazali prawdziwy kolektyw. Każdy wchodząc na boisko dołożył do tego zwycięstwa swoja cegiełkę Ponadto należy pochwalić realizacje założeń przed meczowych oraz wyszkolenie indywidualne. Nasza drużyna zajmuje obecnie 2.miejsce w tabeli.  Kolegą z Akademii dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w rozgrywkach.
 
Pomezania: Promiński, Żyła, Zadrejkowski, Witek, Kwiatkowski, Jankowski, Gołuński, Dryjas, Dębowski, Pastewski, Magrowski, Łuczak, Lewiński, Kulikowski, Chodziński
 
  • Kliknięć: 796
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.