Piękny występ Pomezanii'12 na Stadionie Energa w Gdańsku

           Piękne gole, mnóstwo wspaniałych akcji, a do tego atmosfera pięknego stadionu Energa w Gdańsku towarzyszyła naszym najmłodszym piłkarzom z rocznika 2012 podczas prestiżowego turnieju InvestGda CUP pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Dla podopiecznych Radosława Szczuchniaka i asystenta Tomasza Mazurka był to tak naprawdę pierwszy większy turniej w jakim mieli okazję wziąć udział i odrazu nasza drużyna zebrała same pochlebne recenzje zajmując ostatecznie wysokie 4 miejsce.
Warto jednak dodać, iż po zaciętym półfinale nasi chłopcy ulegli późniejszemu zwycięzcy, Lechii Gdańsk 1:3 i była to jedyna stracona bramka przez gdański zespół, natomiast w meczu o III miejsce nasza drużyna po bardzo emocjonującym meczu uległa Błękitnym Wejherowo 2:3. Wcześniej były same zwycięstwa, najpierw w grupie z Gedanią Gdańsk 2:1, Gryfem Tczew 1:0 i finalistą Dragon Bojano 1:0 oraz w ćwierćfinale z Pruszczem Gdańskim 3:1.  Cały turniej wygrała Lechia która pokonała Dragon Bojano 8:0. Musimy o tym wspomnieć, że w konkurencji TURBO KOZAKA najlepszym zawodnikiem ze wszystkich drużyn był Franek Roztkowski z Pomezanii.

Oczywiście obowiązywały ograniczenia co do ilości zgłoszonych zawodników i trener na turniej wybrał następujący skład: 

1. Sekida Wiktor 2. Roztkowski Franek 3. Radzikowski Franek 4. Paichert Olivier 5. Kocieda Jan 6. Gil Tobiasz 7. Klejnowski Leon 8. Dziweńka Daniel 9. Bajkowski Hubert 10.Andrzejewski Piotr 11.Andrzejewski Franek

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za godne reprezentowanie klubu oraz miasta Malborka!

źródła zdjęć:

Stadion Energa Gdańsk (facebook), Karolina Misztal Photography, naszemiasto.pl

  • Kliknięć: 812
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.