Dwa zwycięstwa Juniorów Młodszych!

To był bardzo udany weekend Pomezanii!

Po efektownym zwycięstwie drużyny seniorów nasi juniorzy młodsi dołożyli dwie wygrane w swoich ligach!

Pierwsza drużyna Juniora młodszego występująca w 1 Lidze Pomorskiej pokonała w niedzielę Gedanię Gdańsk 3:1.

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu 3 pkt zostają w Malborku. Po dwóch samobójczych trafieniach w pierwszej połowie w 28 oraz 33 min. utrzymywał się remis. Jeszcze przed przerwą w 38 min. meczu Mateusz Rabenda z rzutu wolnego strzelił bramkę na 2:1 i ustalił wynik do przerwy. W drugiej połowie przeważała Gedania co skończyło się podyktowaniem rzutu karnego dla gości. Mikołaj Szraga jednak pewnie obronił jedenastkę a wynik spotkania na 3:1 w 85 min. ustalił Oskar Cebula. Po tym meczu Pomezania zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 4 pkt.

Druga drużyna Juniora młodszego pokonała też dzisiaj Rodło Kwidzyn w lidze okręgowej 3:1 i mają już na koncie komplet 6 pkt. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Oskar Szalkowski w 60 min oraz dwa gole Igor Tutaj w 89 oraz 90 min meczu. Drużyna Pomezanii w lidze okręgowej zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 6 pkt.