Wygrana z Pogonią po dużych emocjach

Juniorzy młodsi Pomezanii prowadzeni przez Sebastiana Ratajczyka dziś w swoim pierwszym meczu w lidze JB1 pokonali po emocjonującym meczu rówieśników z Pogoni Prabuty 2:1. Nasza drużyna objęła prowadzenie w 20 minucie po pięknej akcji Latkiewicza i Nędzy, a do tego wszystkiego pięknie zakończył akcję Ossowski umieszczając piłkę w bramce. Nasza drużyna mądrze ustawiona w okolicach środkowej lini czychała na kontrataki dzięki czemu stwarzała sobie w pierwszej połowie lepsze sytuacje, ale bramka wpadła po rzucie karnym tuż przed przerwą, a pewnym egzekutorem był Sobczyński. Druga połowa to dużo nerwowości, bo spotkały się dwie drużyny które będą walczyć o awans do 1.Pomorskiej Ligi i każda chciała zdobyć komplet punktów, goście zdobyli bramkę kontaktową i w końcówce było naprawdę nerwowo i często groźnie pod naszą bramką, ale ostatecznie ważne 3pkt. zostały w Malborku i radość naszych młodych piłkarzy była ogromna. 

Pomezania: Szraga, Sobczyński, Wojtkowski, Nędza, Kiełkowski, Kaczmarek, Cebula, Latkiewicz, Przybytkowski, Dąbrowski, Ossowski oraz Rabenda, Klonowski, Janczewski, Pecka, Kuśmirek, Kępiński, Brodnicki

  • Kliknięć: 977
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.