Zostań piłkarzem Pomezanii!

Kto chce, żeby jego dziecko trenowało piłkę nożną w MOP Pomezania Malbork, powinien zjawić się na spotkaniu naborowym. Propozycja dotyczy chłopców z rocznika 2012 i młodszych.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 2 września o godz. 18 na stadionie przy ul Toruńskiej 60 w Malborku. Zarząd klubu zaprasza rodziców wraz z dziećmi. Zostaną przedstawieni trenerzy-opiekunowie najmłodszej grupy, działacze i szkoleniowcy opowiedzą, jak wygląda szkolenie w klubie.

- Nasza szkółka rozwija się bardzo dynamicznie i w toku szkolenia umożliwia uczestnictwo w profesjonalnym programie "Piłkarska Przyszłość z Lotosem". Nasi wychowankowie mają szansę w przyszłości zadebiutować w seniorskiej drużynie Pomezanii Malbork, a najzdolniejsi pod okiem koordynatorów programu mają szansę na rozwój nawet w klubach z ekstraklasy. W tym roku kilku zawodników w wieku juniorskim przeszło do bardzo silnych klubów, takich jak Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Wisła Płock czy też Chojniczanka Chojnice. Gwarantujemy treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Treningi odbywać się będą na doskonałych obiektach udostępnianych nam przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malborku – informuje Radosław Rabenda, prezes Pomezanii.

 

Wszelkich informacji o naborze można uzyskać pod numerem telefonu 691 844 540.

 

 

 

  • Kliknięć: 240
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.