Pomezania '06 dzielnie walczyła z Arką Gdynia

Młodzi piłkarze Pomezanii z rocznika 2006 zainaugurowali rozgrywki w 1.Pomorskiej Lidze C2 i odrazu przyszło się podopiecznym Tomasza Mazurka zmierzyć z mocnym zespołem jakim napewno jest Arka Gdynia. Nasza drużyna walczyła bardzo dzielnie, pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił Jakub Pławski, a była to 18 minuta i bramka która dawała wyrównanie. Tuż po przerwie goście strzelili bramkę z rzutu karnego. W 49 minucie goście podwyższyli wynik na 3:1 i tak już pozostało do końca meczu.

Podsumowując było to pierwsze przetarcie z 1.Ligą Wojewódzką które wypadło dobrze mimo wyniku. Co prawda goście posiadali zdecydowaną przewagę w tym meczu, ale  nasza drużyna pokazała charakter i konsekwencję w grze, a przede wszystkim nie przestraszyła się bardziej renomowanego rywala który powinien być w "czubie" tabeli. W bramce należy pochwalić Olivera Hoffmana który niejednokrotnie ratował dobrymi interwencjami. Drużyna otrzymała na koniec zasłużone brawa za walkę przez całe spotkanie.

POMEZANIA: Olivier Hoffman, Oliwier Śpiewak, Nikodem Hynek, Alan Apa, Fabian Baranowski, Dominik Baran, Kacper Honory, Florian Wiśniewski, Adrian Starzec, Jakub Pławski, Bartosz Zajączkowski, Alan Bojko, Jakub Dziedzic, Michał Bajkowski, Marcin Bury, Aleksy Czerniak

 

źródło zdjęć oraz galeria: www.si-arka.gdynia.pl/2006/aktualnosci2006

  • Kliknięć: 451
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.