Pomezania '06 inauguruje ligę meczem z Arką

Podobnie jak drużyna seniorów również drużyna Pomezanii 2006 rozpoczyna swoje zmagania ligowe. Już dziś o godz.11:00 Pomka podejmie na inaugurację 1 Pomorskiej Ligi C2 bardzo silny zespół Arki Gdynia, faworytem tego meczu jako beniaminek oczywiście nie jesteśmy tym bardziej, że latem mimo awansu kilku znaczących zawodników opuściło drużynę przenosząc się do klubów trójmiejskich, ale zawodnicy którzy zostali na pewno dadzą z siebie wszystko aby wypaść jak najlepiej i zbierać doświadczenie w meczach w gronie najlepszych Pomorskich drużyn. Nasza drużyna do sezonu przygotowywała się m.in na obozie w Świdwinie, ale na temat obozów w którym uczestniczyło bardzo dużo naszych drużyn napiszemy w osobnym tekście.

Na mecz z Arką trener Tomasz Mazurek będzie miał do dyspozycji takich zawodników:

Hoffmann, Koźbiał, Śpiewak, Pławski, Apa, Dziedzic, Czerniak, Bury, Bajkowski, Zajączkowski, Baranowski, Starzec, Baran, Honory, Hynek, Wiśniewski, Bobko

mecz zostanie rozegrany na boisku głównym Stadionu Miejskiego. Zapraszamy!

  • Kliknięć: 701
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.