Pomezania o krok od "Srebrnej Gwiazdki" PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował nasz klub, iż po złożeniu odpowiednich dokumentów i spełnieniu wielu wymogów zostaliśmy zakwalifikowani do Programu Certyfikowanych Szkółek Piłkarskich PZPN  - Gwiazdka "SREBRNA" (są trzy kategorie: "Złota", "Srebrna" i "Brązowa").

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej który jeszcze bardziej podnosi poziom szkolenia.
Jednym z kryteriów, które w związku z powyższym musimy jako Klub spełnić to posiadanie konta przez rodzica na portalu ŁĄCZY NAS PIŁKA, dzięki któremu rodzic będzie miał bezpośredni dostęp do wszelkich informacji dotyczących prowadzonych przez nasz Klub zajęć, w tym obecności dziecka na treningach, ocenach itp. Konto będzie służyło również do wszelkich innych akcji związanych z PZPN jak np. zakup biletów na Reprezentację, Puchar Polski itd.

Poniżej zamieszczamy linki do filmowej instrukcji jak należy założyć konto:

KROK 1 - zakładanie konta na portalu Łączy nas Piłka

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA KONTA (zobacz)

Konto zakłada jedno z rodziców (nie dziecko).

KROK 2 - zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN

INSTRUKCJA REJESTROWANIA DZIECKA W SYSTEMIE (Zobacz)

Należy na własnym założonym w KROK-u 1 koncie utworzyć profil dziecka, korzystając z zakładki DLA ZAWODNIKA.

Uwaga!

W trakcie rejestracji w profilu zawodnika (dziecka) trzeba dodać zdjęcie (w razie jego braku można dodać np. logo Klubu, jakikolwiek awatar itd;  a zdjęcie dziecka w każdej chwili można uzupełnić później)

KROK 3 - złożenie wniosku o potwierdzenie w szkółce piłkarskiej.

Po założeniu konta rodzica i utworzeniu profilu powiązanego dziecka które jest zawodnikiem należy złożyć wniosek o potwierdzenie dziecka w szkółce piłkarskiej MOP Pomezania Malbork

ZOBACZ TUTAJ JAK TO ZROBIĆ

 Jeżeli pojawi się problem związany np. z tym że PESEL dziecka bądź rodzica funkcjonuje już w bazie PZPN prosimy o bezpośredni kontakt z działem wsparcia PZPN

 

 

WAŻNE:

ABY KLUB PRZYSTĄPIŁ DO PROGRAMU WSZYSCY ZAWODNICY (RODZICE)  MUSZĄ POSIADAĆ KONTO NA PORTALU ŁĄCZY NAS PIŁKA DO DNIA 14.09.2019r.

 

 

WIĘCEJ O PROGRAMIE

  • Kliknięć: 1316
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.