Awans Pomezanii '06 do Pomorskiej Ligi

W sobotę Pomezania 2006 prowadzona przez Tomasza Mazurka zapewniła sobie awans do 1.Pomorskiej Ligi C2 i można powiedzieć z wielkim przytupem bowiem nasi młodzi chłopcy pokonali Powiśle Dzierzgoń aż 18:1. Bramki zdobyli: Marcel Bełz x4, Florian Wiśniewski x4, Marcel Dziuwe x3, Jakub Pławski x2, Bartek Koźbiał, Oskar Szymczak, Dominik Baran, Marcin Bury, Alan Bobko

Pomezania: Oliwer Hoffman, Oliwer Śpiewak, Jakub Pławski, Fabian Baranowski, Marcel Dziuwe, Kacper Honory, Michał Chełkowski, Florian Wiśniewski, Marcel Bełz, Bartosz Koźbiał, Jakub Dziedzic, Oskar Szymczak, Aleksy Czerniak, Adrian Starzec, Dominik Baran, Marcin Bury, Bartosz Zajączkowski, Alan Bobko, a do awansu przyczynili się jeszcze w przeciągu całego sezonu: Alan Apa, Michał Bajkowski, Nikodem Hynek, Miłosz Maciąg, Wiktor Syzdół

Nasza drużyna ma do rozegrania jeszcze jeden mecz z Jedynką Pelplin w środę, ale dorobek w tabeli jest naprawdę imponujący...21 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka, aż 171 bramek strzelonych..i tylko 7 straconych.

 - Praca popłaca, chłopcy zrobili wyraźny progress pod względem piłkarskim, a przede wszystkim mentalnym, chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom, trenerowi koordynatorowi Radkowi (Radosław Szczuchniak) który bardzo mi pomaga oraz rodzicom którzy mocny się zaangażowali - powiedział trener Tomasz Mazurek.

Napewno taki kolektyw znacząco wpłynął na to, że nasza drużyna zagra w przyszłym sezonie w 1.Lidze Pomorskiej. Naszej drużynie która po roczniku 2005 który także awansował do Pomorskiej Ligi serdecznie gratulujemy i życzymy przede wszystkim tego, aby wszyscy zawodnicy dobrze się rozwijali piłkarsko, mentalnie i cieszyli się grą!

  • Kliknięć: 1205
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.