Stań się częścią klubu, wstąp do redakcji pomezania.pl

Masz trochę wolnego czasu i chcesz pomóc swojemu klubowi? Lubisz pisać teksty, artykuły? Zbierasz informacje na temat piłki nożnej i nie tylko, a może urodziłeś się z kamerą i aparatem w ręku, to idealne miejsce właśnie dla Ciebie? Wystarczą szczere chęci, żebyś dołączył do naszego zespołu. Przeżyjesz coś niezwykłego, poznasz nowych ludzi, a organizacja imprezy będzie zależała także od Ciebie.
U nas możesz rozwinąć swoje umiejętności, zyskać nowe doświadczenia oraz przede wszystkim zrobić krok w stronę profesjonalnego dziennikarstwa lub pracy w mediach. W naszym zespole szybko znajdziesz miejsce dla siebie.
Praca z nami odbywa się na zasadzie wolontariatu, niezależnie od płci i wieku.  Zakres wolontariatu: pomoc organizacyjna w klubie MOP Pomezania Malbork, pomoc sekcji medialnej.
Zyskasz doświadczenie, umiejętności, wspaniały wpis w CV i poznasz nowych ludzi. Wystawimy Ci również zaświadczenie o pełnionym wolontariacie z pieczątką klubu!
 
Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
  • Kliknięć: 522
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.