RUSZA LIGA TYPERÓW - WIOSNA 2019

Zapraszamy do udziału w Lidze Typerów V ligi "TYPER V LIGI - POMKA CUP'19", a to oznacza, że wracamy do tradycji i typowania na pomezania.pl. Tym razem będziemy korzystać z zewnętrznej strony, ale jak zawsze dla pierwszej trójki przyszykujemy gadżety Pomezanii tak więc warto!

Zapraszamy do naszej zabawy, rejestracja jest bardzo szybka, a rywalizacja ciekawa, na zwcięzców czekają nagrody. Przypomnijmy zasady, szczególnie dla tych którzy dołączają do nas w trakcie gry. Nowością jest ranking kibiców poszczególnych klubów (dołączamy do wybranego klubu w trakcie wpisywania nazwy użytkownika)

Dokładnie wytypowany wynik - 4pkt.

Trafiony wynik i dokładna różnica bramek - 3pkt

Trafiony zwycięzca lub remis - 2pkt

 

KLIKNIJ W OBRAZEK

 

 

 

Winni jesteśmy wyniki rundy jesiennej dlatego, że chcieliśmy zrobić ciągłość i wstrzymaliśmy się z ogłoszeniem oficjalnych wyników, jednak po błędzie w systemie nie możemy przedłużyć "starej" ligi typerów dlatego też startujemy z nową rundą z równymi szansami dla wszystkich.

Jesienią najlepiej typował "bialy02" który prowadził przez większość czasu trwania naszej ligi, dwa razy był najlepszym typerem kolejki, na drugiem miejscu ze stratą punktu uplasował się "Areczka84", natomiast na ostatnim stopniu podium znalazł się "Cicinho05" . Dla najlepszych trzech typerów przewidzieliśmy gadżety. (Prosimy o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

TABELA POMKA TYPER - RUNDA JESIENNA

 

  • Kliknięć: 704
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.