Zakończyła się III Edycja "Weekndu z Piłką"

 

III Edycja „Weekendu z piłką” zawodników Pomezanii Malbork objętych programem Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM

III Edycja „Weekendu z piłką”  w miejscowości Sztutowo zakończyła okres przygotowawczy zawodników z rocznika 2006.

Korzystając z pięknej pogody zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu program zajęć obejmował zajęcia techniczno-taktyczne oraz odprawę przedmeczową.

 Duży entuzjazm wzbudziły zajęcia teoretyczne, gdzie zawodnicy brali udział w wywiadzie pomeczowym. Jako zwycięzcy lub przegrani. Musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami i wybrnąć z danej sytuacji.

 Po sobotnich zajęciach uczestnicy weekendu z piłką pojechali do Jantara na basen mogli spędzić trochę czasu relaksując się w basenie, jacuzi i korzystając z „biczy szweckich”.

 W niedzielę po śniadaniu, grupa udała się na krótki spacer nad morze i ruszyła na mecz sparingowy do Pruszcza Gdańskiego.

 W weekendzie z piłką brali również udział podstawowi zawodnicy z rocznika 2005 Filip Gucwa i Patryk Stacharski, co wpływało pozytywnie na podniesieniu jakości zajęć oraz zawodnik z rocznika 2007/8 Oskar Magrowski.

 Oto kadra zawodników rocznika 2006 uczestniczących w zgrupowaniach:

Bajkowski Michał, Baran Dominik, Baranowski Fabian, Bełz Marcel, Bobko Alan, Bury Marcin, Chełkowski Michał, Czerniak Aleksy, Dziedzic Jakub, Dziuwe Marcel, Honory Kacper, Hynek Nikodem, Koźbiał Bartosz, Maciąg Miłosz, Orłowski Kacper, Pławski Jakub, Starzec Adrian, Szymczak Oskar, Syzdół Wiktor, Śpiewak Oliwier, Wiśniewski Florian, Zajączkowski Bartosz.

 

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, jako strategicznym sponsorom tych wyjazdów. Dziękujemy za współpracę i okazaną pomoc.

 

Trenerzy : Tomasz Mazurek i Radosław Szczuchniak.

 

  • Kliknięć: 819
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.