Wujecki, Dyl i Gdela w Pomezanii

W rundzie wiosennej zobaczymy trzech nowych zawodników w Pomezanii, dwaj już reprezentowali w przeszłości barwy Pomezanii, a dla jednego z nich będzie to debiut w ligowych rozgrywkach w malborskim klubie. 

Marcin Wujecki jest wychowankiem Gryfa Tczew, 19 letni zawodnik pozyskany z Orła Subkowy jednak poprzednią rundę spędził na rechabilitacji po kontuzji zerwania wiązadeł, wczęsniej Marcin reprezentował barwy KP Starogard Gdański i mimo młodego wieku rozegrał wiele meczy w V ligowym Orle Subkowy, Marcin dołączył do nas na początku przygotowań i pokazał się z bardzo dobrej strony.

 

Kacper Dyl to 21 letni zawodnik mający już za sobą występy w Pomezanii w rundzie wiosennej sezonu 2017/18 .  Ostatnie pół roku rok Dyl spędził w Żuławach Nowy Dwór Gdański, ponadto występował w Lechii Gdańsk oraz Olimpii Elbląg. Podobnie jak Marcin Wujecki, Kacper ma status młodzieżowca i może występować zarówno w obronie jak i pomocy.

 

Robert Gdela to nasz "stary znajomy" doświadczony już 25 letni pomocnik ma za sobą 174 występy ligowe w Pomezanii (Pół roku spędził również w III ligowej Kaszubii Kościeżyna) , ale ze względów zawodowych zawiesił na dłuższy czas treningi.  Robert swoim ligowym doświadczeniem napewno podniesie rywalizację w środku pola i niewątpliwie pomoże drużynie w walce o awans. 

  • Kliknięć: 887
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.