Porażka w Starogardzie w okrojonym składzie

W swoim przedostatnim sparingu Pomezania uległa w Starogardzie tamtejszemu KP 0:4 (0:2). Nasza drużyna pojechała na mecz z dużymi kłopotami kadrowymi gdyż ze względu na kontuzję, pracę i choroby nie pojechało 8 zawodników: Skalski, Ziemak, Sobieraj, Drewek, Marendowski, Szoska, Sroka, Bełz natomiast z urazami pojechał Jurczyk, Kielar i Dyl ci dwaj ostatni z konieczności tylko na chwilę pojawili się na boisku, a Michał Jurczyk mimo bólu dał radę 45 minut, na domiar złego w 25 min. kontuzji doznał Dryjas dlatego też posiłkowaliśmy się Sebastianem Ratajczykiem i Pawłem Leszczyńskim, a więc dwoma zawodnikami którzy od dłuższego czasu zawiesili buty na kołku oraz Mateuszem Latkiewiczem, młodym zawodnikiem z rocznika 2004. Mimo to dzielnie stawialiśmy opór mocnej drużynie III ligowej która jak się można było spodziewać przebywała głównie na naszej połowie, jednak mimo tak wielkich braków kadrowych nasza drużyna zaprezentowała się godnie, a zawodnicy zostawili na boisko dużo serca i walki. W sobotę o godzinie 12:00 w swoim ostatnim sparingu podejmiemy Barkas Tolkmicko.

Pomezania: Pelcer (46' Galeniewski O.) - Ratajczyk, Jeleń, Owsianik, Leszczyński - Dryjas (25' Tułodziecki, 75' Gdela), Gdela (70' Dyl), Korynt, Wujecki, Jurczyk (46' Latkiewicz), Galeniewski R.(85' Kielar).

 

zdjęcie: Ireneusz Makiła

Fotorelacja: Ireneusz Makiła

  • Kliknięć: 690
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.