Zawodnik Pomezanii na testach w Lechii i Pogoni

Zawodnik Pomezanii Malbork, Dominik Fabiś (rocznik 2006) przebywał na testach w Pogoni Szczecin (strzelił nawet bramkę w sparingu z Wartą Poznań) i zaprezentował się bardzo dobrze dzięki czemu otrzymał kolejne zaproszenie do Szczecina w dniach 01-03.03.2019r. Tym razem sesja zakończy się grami kontrolnymi z zespołami Lech Poznań, Legia Warszawa oraz Varsovii. 

Dominik został zauważony także przez Lechię Gdańsk S.A, właśnie z tego klubu otrzymaliśmy pismo z zaproszeniem na testy w dniach 12.03 - 15.03.2019r. 

Warto zaznaczyć, że wcześniej Dominik brał udział w dwóch sesjach treningowych w klubie Hertha Berlin. Naszemu zawodnikowi oczywiście życzymy powodzenia na testach i cieszymy się, że nasi zawodnicy są zauważani przez duże kluby, wkrótce także poinfomujemy o kolejnym młodym zawodniku który przebywa na testach w wielkim klubie, a to dobrze świadczy o naszej szkółce piłkarskiej która obecnie jest w programie "Piłkarska Przyszłość z Lotosem", a także prawdopodobnie wejdzie do programu Certyfikowanych Szkółek Piłkarskich pod egidą PZPN. 

  • Kliknięć: 850
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.