W sobotę turniej PośpiechTrans - rocznik 2009

 

23 lutego odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Malborka „Pośpiech Trans”. W zawodach weźmie udział jedenaście klubów, w tym jeden z Kaliningradu w roczniku 2009.

– W turnieju wezmą udział trzy drużyny Pomezanii Malbork z rocznika 2009, Będziemy rywalizowali z zespołem z Kaliningradu, ale także z zespołami KP Starogard, Beniaminka Starogard, Concordii Elbląg, drużyną ze Skarszew i szkółki piłkarskiej z Sopotu, a także z młodymi zawodnikami Żuław Nowy Dwór Gdański i Gryfa Tczew. Zachęcam do kibicowania młodym piłkarzom - powiedział przed turniejem trener Tomasz Czerwiński

 

HALOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA MALBORKA

PośpiechTRANS CUP 2019

 

Grupa A                                                                       Punkty                  Bramki

  1. Pomezania Malbork A
  2. Kaliningrad
  3. SAP Sopot
  4. LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański

 

Grupa B                                                                    Punkty                    Bramki

  1. Gryf Tczew
  2. Pomezania Malbork C
  3. Beniaminek Starogard Gd
  4. Hubertus Biały Bór

 

Grupa C                                                                    Punkty                   Bramki

  1. KP Starogard
  2. Concordia Elbląg
  3. Wietcisa Skarszewy
  4. Pomezania Malbork B

 

HALOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA MALBORKA

PośpiechTRANS CUP 2019

 

Liga Mistrzów Gr 1                                                          Punkty                   Bramki

  1. 1A
  2. 2B
  3. 1C

Liga Mistrzów Gr 2                                                          Punkty                   Bramki

  1. 2A
  2. 1B
  3. 2C 

Liga Europy Gr 1                                                          Punkty                   Bramki

  1. 3A
  2. 4B
  3. 3C

Liga Europy Gr 2                                                          Punkty                   Bramki

  1. 4A
  2. 3B
  3. 4C

 

 

Harmonogram Turnieju :

9.00 – Spotkanie trenerów z sędziami oraz omówienie zasad gry

1 mecz  9.10 – Pomezania Malbork - Kaliningrad

2 mecz  9.22 – Gryf Tczew – Pomezania Malbork C

3 mecz  9.34 – KP Starogard – Concordia Elbląg

4 mecz  9.46 – SAP Sopot – LKS Żuławy Nowy Dwór Gd

5 mecz  9.58 – Beniaminek Starogard Gd – Hubertus Biały Bór

6 mecz  10.10 – Wietcisa Skarszewy – Pomezania Malbork B

7 mecz  10.22 - Pomezania Malbork – SAP Sopot

8 mecz  10.34 – Gryf Tczew - Beniaminek Starogard Gd

9 mecz  10.46 – KP Starogard – Wietcisa Skarszewy

10 mecz  10.58 – Kaliningrad - LKS Żuławy Nowy Dwór Gd

11 mecz  11.10 – Pomezania Malbork C - Hubertus Biały Bór

12 mecz  11.22 – Concordia Elbląg - Pomezania Malbork B

13 mecz  11.34 – Pomezania Malbork - LKS Żuławy Nowy Dwór Gd

14 mecz  11.46 –  Gryf Tczew - Hubertus Biały Bór

15 mecz  11.58 – KP Starogard - Pomezania Malbork B

16 mecz  12.10 – Kaliningrad - SAP Sopot

17 mecz  12.22 – Pomezania Malbork C - Beniaminek Starogard Gd

18 mecz  12.34 – Concordia Elbląg - Wietcisa Skarszewy

12.34 - 12.50 – Przerwa po meczach grupowych

19 mecz  12.50 – 1A vs 2B

20 mecz  13.02 – 2A vs 1B

21 mecz  13.14 – 3A vs 4B

22 mecz  13.26 – 4A vs 3B

23 mecz  13.38 – 1A vs 1C

24 mecz  13.50 – 2A vs 2C

25 mecz  14.02 – 3A vs 3C

26 mecz  14.14 –  4A vs 4C

27 mecz  14.26 – 2B vs 1C

28 mecz  14.38 – 1B vs 2C

29 mecz  14.50 – 4B vs 3C

30 mecz  15.02 – 3B vs 4C

31 mecz  15.14 – zespoły z 3 miejsc LM o miejsce 5-6

32 mecz  15.26 – zespoły z 3 miejsc LE o miejsca 11-12

33 mecz  15.38 – zespoły z 2 miejsc LE o miejsca 9-10

34 mecz  15.50 – zespoły z 1 miejsc LE o miejsce 7-8

35 mecz  16.02- zespoły z 2 miejsc LM o miejsce 3-4

36 mecz  16.14 - zespoły z 1 miejsc LM o miejsce 1-2

16.30-17.00 – Zakończenie turnieju i rozdanie nagród.

  • Kliknięć: 301
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.