Porażka w Iławie

W czwartym sparingu Pomezania uległa w Iławie, Jeziorakowi Iława 0:3. Do przerwy widniał wynik bezbramkowy i mimo optycznej przewagi gospodarzy pod naszą bramką nie wiele się działo. Po przerwie gra Pomezanii wyglądała już zdecydowanie słabiej i Jeziorak objął szybkie prowadzenie, po tym golu mogliśmy wyrównać bo dobrą sytuację miał Korynt, ale to gospodarze nadawali ton  w II połowie czego efektem były jeszcze dwie bramki w 66 minucie i w 92 minucie. Trener Anslik nie ukrywał, że nie podobało mu się to co się działo w II połowie.

- pierwsza połowa była przyzwoita w naszym wykonaniu, co prawda nie stworzyliśmy wiele okazji, ale i gospodarzom było ciężko coś zrobić pod naszą bramką, po przerwie zagraliśmy odwrotnie jak zakładałem, a gospodarze to wykorzystali, mimo wyniku pożyteczny sparing i będziemy wyciągać wnioski, niestety martwią kontuzję nabyte podczas meczu Dyla i Galeniewskiego i w środę z III ligową Wierzycą znowu nie zagramy w pełnym zestawieniu - powiedział Michał Anslik