Zyskaj certyfikat stewarda PZPN oraz rozpocznij pracę na stadionie - kurs w Malborku!

Firma EMSA2012, MOP Pomezania przy współpracy z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej ma zamiar zorganizować w Malborku Szkolenie

„Stewarding - najwyższa jakość organizacji imprez"

jest zgodne z Ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych i Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 sierpnia 2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinny spełniać służby informacyjne i porządkowe (Dz. U. Nr 62, poz. 504 oraz z 2010 r. Nr 127, poz. 857 i Nr 152, poz. 1021).

Oferta skierowana jest do osób nie karanych, w wieku 20-55 lat z doświadczeniem w pracy zespołowej i posiadających umiejętność swobodnego nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Takiego szkolenia w naszym regionie jeszcze nie było, odbywają się trójmieście, Słupsku, Ustce. Pomysł wyszedł podczas szkolenia Kierowników ds.Bezpieczeństwa Imprez Masowych na którym przebywałem, przedstawiciele firmy EMSA2012 zaproponowali aby przy współpracy z naszym klubem zorganizować kurs stewardingu właśnie w Malborku, takie szkolenia odbywają się cyklicznie w dużych miastach oraz co raz częściej w mniejszych (ostatnio w Ustce) przy współpracy z klubami dlatego też, spróbujemy się podjąć zadania bo jest to szansa dla osób z Malborka oraz całego regionu aby nawiązać nowe kontakty oraz nie ukrywam "dorobić" sobie podczas meczów i różnych imprez organizowanych choćby w trójmieście, ale przede wszystkim My jako kKub bez względu na wynik sportowy musimy patrzeć przyszłościowo gdyż prawdopodobnie od przyszłego sezonu Stewardzi będą wymagani na meczach zarówno IV jak i V ligi, jeżeli będzie zainteresowanie szkoleniem zostanie ono przeprowadzone jeżeli zainteresowanie będzie nikłe temat może wróci w innym terminie - powiedział Paweł Rybarczyk

KORZYŚCI:
1. Osoby kończące szkolenie otrzymują:

Certyfikat Stewarda Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz możliwość rozpoczęcia pracy na wszystkich stadionach w Polsce m.in. Lechii Gdańsk itd.

W trakcie kursu można również uzyskać zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla członków służby informacyjnej i porządkowej.

2. Będą przygotowane do pracy przy zabezpieczaniu imprez masowych. Zdobyte uprawnienia zezwalają na zabezpieczanie koncertów, imprez sportowych, artystycznych, pikników, festynów itp.

WSTĘPNY TERMIN SZKOLENIA:

15-16.12.2018r.

MIEJSCE SZKOLENIA:
Do ustalenia w Malborku

KOSZT SZKOLENIA:

w zależności od chętnych ok.150zł

Chętne osoby mogą zgłosić swój akces podając na emial: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje Imię i Nazwisko oraz numer telefonu.

  • Kliknięć: 450
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.