Życie Klubu: spotkanie trenerów

W środę odbyło się robocze spotkanie trenerów prowadzących wszystkich grup młodzieżowych z Koordynatorem ds. młodzieży Radosławem Szczuchniakiem oraz przedstawicielami Zarządu, Prezesem Radosławem Rabendą i Pawłem Rybarczykiem. Wspólne spotkania z trenerami mają być cykliczne, aby usprawnić sprawy organizacyjne i szkoleniowe w grupach młodzieżowych. Był też czas na krótkie podsumowanie minionej rundy która w większości naszych roczników wypadła dobrze, kilku naszych zawodników w trakcie rundy jesiennej było zapraszanych na zgrupowania kadry wojewódzkiej i nie brakowało też zapytań z klubów wyższej półki o naszych zawodników, a to świadczy, że jest progres w naszych grupach młodzieżowych, ale zdajemy sobie sprawę, że jeszcze wiele brakuje do ideału organizacyjnego, pracujemy nad tym, a na pewno dobrym krokiem było powierzenie stanowiska koordynatora ds. szkolenia młodzieży, Radkowi Szczuchniakowi. Ze spraw bieżących warto podkreślić, że jeden z trenerów naszej szkółki Krzysztof Leszczyński w dniach 22-25.11.2018r będzie przebywał na stażu trenerskim w Legii Warszawa.

  • Kliknięć: 809
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.