Piknik z okazji 100 Lecia Niepodległości - "Wspólna pasja - Aktywni Rodzice i Ja"

Czas na podsumowanie naszego pikniku z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości.
Wszyscy stanęliśmy na wysokości zadania a szczególnie nasi wolontariusze czyli rodzice małych piłkarzy Pomezanii. Kibice oprócz śledzenia zmagań drużyn biorących udział w rozgrywkach na boisku mieli też okazję skosztować pysznych poczęstunków przygotowanych przez rodziców.
Frekwencja w ten słoneczny dzień dopisała i mieliśmy komplet kibiców na trybunach. Głównym przekazem pikniku oprócz rocznicy było uświadomienie rodzicom jak wspaniale można spędzić czas ze swoimi pociechami i kibicować im w pozytywny i kulturalny sposób. Program „Wspólna Pasja – Aktywni Rodzice i Ja” ma na celu aktywizację rodziców właśnie poprzez pomoc w organizacji takich imprez i finansowany jest z projektu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
Zmagania piłkarskie zakończyły się wręczeniem każdemu uczestnikowi pamiątkowego medalu oraz nagrody rzeczowej. Nie było przegranych ani wygranych ponieważ w tym wieku liczy się przede wszystkim dobra zabawa i wspaniała atmosfera. Dzieci mają cieszyć się grą nie zwracając uwagi na wynik meczu. Udało się to w 100% i mamy nadzieję, że kolejne wydarzenia tego typu będą miały takim sam przebieg.
Na koniec imprezy pamiątkowe medale otrzymali też rodzice, którzy włożyli największy wkład w organizację.
Jeszcze raz cały Zarząd MOP Pomezania Malbork dziękuje organizatorom, trenerom, sędziom i wszystkim, którzy wspierali nas w tej inicjatywie.
Już wkrótce cała galeria z wydarzenia!

 

MATERIAŁ WIDEO:

tvmalbork.pl

 

Więcej zdjęć:

Facebook - Oficjalny profil "Wspólna pasja - Aktywni Rodzice i Ja"

malbork.naszemiasto.pl

portalnaplus.pl

 

  • Kliknięć: 259
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.