Komunikat po meczu z Wisłą Tczew

Poniżej Komunikat zarządu w sprawie zajść podczas meczu z Wisłą Tczew.

 

              Zarząd Klubu w sposób zdecydowany potępia i odcina się od zachowań grupy kibiców, które miały miejsce podczas meczu z Wisłą Tczew. Jako organizator meczu zawsze bierzemy całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo podczas rozgrywek ligowych na stadionie.

Naszym priorytetem jest to żeby podczas meczów była jak największa frekwencja ponieważ drużyna ma grać dla kibiców i dostarczać im pozytywnych emocji. Klub ze swojej strony zrobił wszystko co było konieczne do zabezpieczenia imprezy zgodnie ze wskazówkami policji. Niestety grupa nieodpowiedzialnych kibiców nie zastosowała się do regulaminu i zasad obowiązujących podczas meczu. Na pewno wyciągniemy wnioski na przyszłość i dołożymy więcej starań w zabezpieczaniu zawodów na stadionie miejskim przy ul. Toruńskiej.

Jednocześnie chcemy przeprosić prawdziwych fanów Pomezanii Malbork, którzy licznie z całymi rodzinami dopingowali nasz zespół w sobotnie popołudnie. Wierzymy w to, że taki incydent więcej się nie powtórzy a my wszyscy dalej będziemy wspierać naszą drużynę w kolejnych meczach.

Jeśli chcemy szukać pozytywów po meczu to na pewno postawa drużyny, która walczyła do końca i wyrwała 3 pkt. w samej końcówce meczu oraz bardzo wysoka frekwencja na trybunach za co serdecznie dziękujemy.

Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd MOP Pomezania Malbork

  • Kliknięć: 426
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.