Ostatni sparing na remis

W swoim ostatnim meczu sparingowym Pomezania zremisowała w Miłoradzu z tamtejszą Deltą 1:1. Wynik został ustalony do przerwy. Bramkę dla Pomezanii zdobył Kamil Dryjas, a wyrównał z rzutu karnego Pogorzelski, sam mecz kosztował obie drużyny wiele zdrowia które zostawili piłkarze na boisku, nie brakowało też sytuacji bramkowych więc napewno trzeba skupić się na skuteczności w lidze, minus taki, że trener Anslik nie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników których zapewne zobaczymy w lidze, a pierwszy mecz już w środę w Sadlinkach i liczymy na dobrą inaugurację sezonu.

Podsumowując to był pożyteczny sparing przed ligą, a drużyna Delty postawiła twarde warunki i pokazała, że na pewno będzie mocnym kandydatem do awansu do V ligi czego oczywiście życzymy, dodatkowo boisko w Miłoradzu przypomina wiele boisk w V lidze, trener Anslik był zadowolony z zaangażowania drużyny i walki pozostawionej na boisku, ale zdaje sobie sprawę też czego jeszcze brakuje. 

Pomezania: Pelcer (46' Galeniewski O.) - Kielar (46' Skalski), Jeleń (46' Jurczyk D.), Polus, Korynt, Galeniewski R (46' Jurczyk M.) ., Ziemak (80' Miasarko), Dryjas, Szoska, Bełz (80' Galeniewski R.), Drewek

  • Kliknięć: 746
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.