Poznaliśmy Terminarz V ligi - zaczynamy wyjazdem

Poznaliśmy terminarz V ligi na sezon 2018/19, Malborczycy rozpoczną wyjazdem do Sadlinek, a zakończą podobnie jak w ubiegłym sezonie w Chojnicach. Jesienią rozegramy 6 meczów u siebie oraz zaliczymy 9 wyjazdów, szczególnie końcówka rundy zapowiada się mocno wyjazdowo. Pierwszy mecz u siebie rozegramy 18 sierpnia o godz.17:00 z Czarnymi Przemysław

TERMINARZ:

15.08 (środa) - Spójnia Sadlinki - POMEZANIA
18/19.08 - POMEZANIA - Czarni Przemysław
25/26.08 - Sokół Zblewo - POMEZANIA
01/02.09 - POMEZANIA - Wisła Tczew
08/09.09 - Powiśle II Dzierzgoń - POMEZANIA
15/16.09 - POMEZANIA - Beniaminek Starogard Gd.
22/23.09 - Pogoń Prabuty - POMEZANIA
29/30.09 - POMEZANIA - Tęcza Brusy
06/07.10 - Orzeł Subkowy - POMEZANIA
13/14.10 - POMEZANIA - Żuławy Nowy Dwór Gd.
20/21.10 - Gwiazda Karsin - POMEZANIA
27/28.10 - Sławek Borzechowo - POMEZANIA
03/04.11 - POMEZANIA - Borowiak Czersk
10/11.11 - Keramzyt Szprudowo - POMEZANIA
17/18.11 - Chojniczanka II - POMEZANIA

 

CAŁY TERMINARZ V LIGI

 

 

Terminarz rozgrywek ligi:KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

Terminarz rozgrywek ligi: KLASA OKRĘGOWA GRUPA 2

RUNDA I



Kolejka 1 w dniach 15-08-2018

1 Kermazyt Szprudowo - SNRR Borzechowo 2018-08-15      
2 Chojniczanka II 1930 Chojnice - Borowiak Czersk 2018-08-15      
3 Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 2018-08-15      
4 St. Drewnica Czarni Przemysław - Gwiazda Karsin 2018-08-15      
5 Sokół Zblewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2018-08-15      
6 WISŁA TCZEW SP - ORZEŁ SUBKOWY 2018-08-15      
7 Powiśle II Dzierzgoń - Tęcza Brusy 2018-08-15      
8 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. - Pogoń Prabuty 2018-08-15      



Kolejka 2 w dniach 18-08-2018/19-08-2018

9 SNRR Borzechowo - Pogoń Prabuty 2018-08-18      
10 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. - Tęcza Brusy 2018-08-18      
11 ORZEŁ SUBKOWY - Powiśle II Dzierzgoń 2018-08-18      
12 Żuławy Nowy Dwór Gdański - WISŁA TCZEW SP 2018-08-18      
13 Gwiazda Karsin - Sokół Zblewo 2018-08-18      
14 Pomezania Malbork - St. Drewnica Czarni Przemysław 2018-08-18      
15 Borowiak Czersk - Spójnia Sadlinki 2018-08-18      
16 Kermazyt Szprudowo - Chojniczanka II 1930 Chojnice 2018-08-18      



Kolejka 3 w dniach 25-08-2018/26-08-2018

17 Chojniczanka II 1930 Chojnice - SNRR Borzechowo 2018-08-25      
18 Spójnia Sadlinki - Kermazyt Szprudowo 2018-08-25      
19 St. Drewnica Czarni Przemysław - Borowiak Czersk 2018-08-25      
20 Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 2018-08-25      
21 WISŁA TCZEW SP - Gwiazda Karsin 2018-08-25      
22 Powiśle II Dzierzgoń - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2018-08-25      
23 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. - ORZEŁ SUBKOWY 2018-08-25      
24 Pogoń Prabuty - Tęcza Brusy 2018-08-25      



Kolejka 4 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

25 SNRR Borzechowo - Tęcza Brusy 2018-09-01      
26 ORZEŁ SUBKOWY - Pogoń Prabuty 2018-09-01      
27 Żuławy Nowy Dwór Gdański - BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. 2018-09-01      
28 Gwiazda Karsin - Powiśle II Dzierzgoń 2018-09-01      
29 Pomezania Malbork - WISŁA TCZEW SP 2018-09-01      
30 Borowiak Czersk - Sokół Zblewo 2018-09-01      
31 Kermazyt Szprudowo - St. Drewnica Czarni Przemysław 2018-09-01      
32 Chojniczanka II 1930 Chojnice - Spójnia Sadlinki 2018-09-01      



Kolejka 5 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

33 Spójnia Sadlinki - SNRR Borzechowo 2018-09-08      
34 St. Drewnica Czarni Przemysław - Chojniczanka II 1930 Chojnice 2018-09-08      
35 Sokół Zblewo - Kermazyt Szprudowo 2018-09-08      
36 WISŁA TCZEW SP - Borowiak Czersk 2018-09-08      
37 Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 2018-09-08      
38 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. - Gwiazda Karsin 2018-09-08      
39 Pogoń Prabuty - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2018-09-08      
40 Tęcza Brusy - ORZEŁ SUBKOWY 2018-09-08      



Kolejka 6 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

41 SNRR Borzechowo - ORZEŁ SUBKOWY 2018-09-15      
42 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Tęcza Brusy 2018-09-15      
43 Gwiazda Karsin - Pogoń Prabuty 2018-09-15      
44 Pomezania Malbork - BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. 2018-09-15      
45 Borowiak Czersk - Powiśle II Dzierzgoń 2018-09-15      
46 Kermazyt Szprudowo - WISŁA TCZEW SP 2018-09-15      
47 Chojniczanka II 1930 Chojnice - Sokół Zblewo 2018-09-15      
48 Spójnia Sadlinki - St. Drewnica Czarni Przemysław 2018-09-15      



Kolejka 7 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

49 St. Drewnica Czarni Przemysław - SNRR Borzechowo 2018-09-22      
50 Sokół Zblewo - Spójnia Sadlinki 2018-09-22      
51 WISŁA TCZEW SP - Chojniczanka II 1930 Chojnice 2018-09-22      
52 Powiśle II Dzierzgoń - Kermazyt Szprudowo 2018-09-22      
53 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. - Borowiak Czersk 2018-09-22      
54 Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 2018-09-22      
55 Tęcza Brusy - Gwiazda Karsin 2018-09-22      
56 ORZEŁ SUBKOWY - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2018-09-22      



Kolejka 8 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

57 SNRR Borzechowo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2018-09-29      
58 Gwiazda Karsin - ORZEŁ SUBKOWY 2018-09-29      
59 Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 2018-09-29      
60 Borowiak Czersk - Pogoń Prabuty 2018-09-29      
61 Kermazyt Szprudowo - BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. 2018-09-29      
62 Chojniczanka II 1930 Chojnice - Powiśle II Dzierzgoń 2018-09-29      
63 Spójnia Sadlinki - WISŁA TCZEW SP 2018-09-29      
64 St. Drewnica Czarni Przemysław - Sokół Zblewo 2018-09-29      



Kolejka 9 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

65 Sokół Zblewo - SNRR Borzechowo 2018-10-06      
66 WISŁA TCZEW SP - St. Drewnica Czarni Przemysław 2018-10-06      
67 Powiśle II Dzierzgoń - Spójnia Sadlinki 2018-10-06      
68 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. - Chojniczanka II 1930 Chojnice 2018-10-06      
69 Pogoń Prabuty - Kermazyt Szprudowo 2018-10-06      
70 Tęcza Brusy - Borowiak Czersk 2018-10-06      
71 ORZEŁ SUBKOWY - Pomezania Malbork 2018-10-06      
72 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Gwiazda Karsin 2018-10-06      



Kolejka 10 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

73 SNRR Borzechowo - Gwiazda Karsin 2018-10-13      
74 Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2018-10-13      
75 Borowiak Czersk - ORZEŁ SUBKOWY 2018-10-13      
76 Kermazyt Szprudowo - Tęcza Brusy 2018-10-13      
77 Chojniczanka II 1930 Chojnice - Pogoń Prabuty 2018-10-13      
78 Spójnia Sadlinki - BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. 2018-10-13      
79 St. Drewnica Czarni Przemysław - Powiśle II Dzierzgoń 2018-10-13      
80 Sokół Zblewo - WISŁA TCZEW SP 2018-10-13      



Kolejka 11 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

81 WISŁA TCZEW SP - SNRR Borzechowo 2018-10-20      
82 Powiśle II Dzierzgoń - Sokół Zblewo 2018-10-20      
83 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. - St. Drewnica Czarni Przemysław 2018-10-20      
84 Pogoń Prabuty - Spójnia Sadlinki 2018-10-20      
85 Tęcza Brusy - Chojniczanka II 1930 Chojnice 2018-10-20      
86 ORZEŁ SUBKOWY - Kermazyt Szprudowo 2018-10-20      
87 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Borowiak Czersk 2018-10-20      
88 Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 2018-10-20      



Kolejka 12 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

89 SNRR Borzechowo - Pomezania Malbork 2018-10-27      
90 Borowiak Czersk - Gwiazda Karsin 2018-10-27      
91 Kermazyt Szprudowo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2018-10-27      
92 Chojniczanka II 1930 Chojnice - ORZEŁ SUBKOWY 2018-10-27      
93 Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy 2018-10-27      
94 St. Drewnica Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty 2018-10-27      
95 Sokół Zblewo - BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. 2018-10-27      
96 WISŁA TCZEW SP - Powiśle II Dzierzgoń 2018-10-27      



Kolejka 13 w dniach 03-11-2018/04-11-2018

97 Powiśle II Dzierzgoń - SNRR Borzechowo 2018-11-03      
98 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. - WISŁA TCZEW SP 2018-11-03      
99 Pogoń Prabuty - Sokół Zblewo 2018-11-03      
100 Tęcza Brusy - St. Drewnica Czarni Przemysław 2018-11-03      
101 ORZEŁ SUBKOWY - Spójnia Sadlinki 2018-11-03      
102 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Chojniczanka II 1930 Chojnice 2018-11-03      
103 Gwiazda Karsin - Kermazyt Szprudowo 2018-11-03      
104 Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 2018-11-03      



Kolejka 14 w dniach 10-11-2018/11-11-2018

105 SNRR Borzechowo - Borowiak Czersk 2018-11-10      
106 Kermazyt Szprudowo - Pomezania Malbork 2018-11-10      
107 Chojniczanka II 1930 Chojnice - Gwiazda Karsin 2018-11-10      
108 Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2018-11-10      
109 St. Drewnica Czarni Przemysław - ORZEŁ SUBKOWY 2018-11-10      
110 Sokół Zblewo - Tęcza Brusy 2018-11-10      
111 WISŁA TCZEW SP - Pogoń Prabuty 2018-11-10      
112 Powiśle II Dzierzgoń - BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. 2018-11-10      



Kolejka 15 w dniach 17-11-2018/18-11-2018

113 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. - SNRR Borzechowo 2018-11-17      
114 Pogoń Prabuty - Powiśle II Dzierzgoń 2018-11-17      
115 Tęcza Brusy - WISŁA TCZEW SP 2018-11-17      
116 ORZEŁ SUBKOWY - Sokół Zblewo 2018-11-17      
117 Żuławy Nowy Dwór Gdański - St. Drewnica Czarni Przemysław 2018-11-17      
118 Gwiazda Karsin - Spójnia Sadlinki 2018-11-17      
119 Chojniczanka II 1930 Chojnice - Pomezania Malbork 2018-11-17      
120 Borowiak Czersk - Kermazyt Szprudowo 2018-11-17      



  • Kliknięć: 635
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

sponsor
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
img

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.