W niedzielę "Przystań CUP 2018"

W niedzielę 18 lutego w Hali Widowiskowo - Sportowej odbędzie się Turniej rocznika 2009 organizowany przez drużynę Pomezanii '09 "PRZYSTAŃ CUP 2018", a honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Malborka, Pan Marek Charzewski.

W turnieju udział weźmie 12 drużyn, w tym jedna z Rosji dzięki czemu turniej zyskał rangę międzynarodowego.

Udział wezmą:

SMS Kaliningrad

SMS II Kaliningrad

SAP Sopot

Radunia Steżyca

Czarni Pruszcz Gdański

Rodło Kwidzyn

Żuławy Nowy Dwór Gd.

KP Starogard Gdański

Orły Tczew

Pomezania A

Pomezania B

Pomezania C

 

Harmonogram Turnieju :

9.00 – Oficjalne powitanie wszystkich drużyn

9.15 – Spotkanie trenerów z sędziami oraz omówienie zasad gry

1 mecz  9.30 – Pomezania Malbork A – KP Starogard Gdański

2 mecz  9.42 – Orły Tczew – LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański

3 mecz  9.54 – SAP Sopot – MKS Czarni Pruszcz Gdański

4 mecz  10.06 – SMS Kaliningrad B – Pomezania Malbork C

5 mecz  10.18 – Rodło Kwidzyn – SMS Kaliningrad A

6 mecz  10.30 – Radunia Stężyca – Pomezania Malbork B

7 mecz  10.42 – LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański – Pomezania Malbork A

8 mecz  10.54 – KP Starogard Gdański – Orły Tczew

9 mecz  11.06 – Pomezania Malbork C – SAP Sopot

10 mecz  11.18 – MKS Czarni Pruszcz Gdański – SMS Kaliningrad B

11 mecz  11.30 – Pomezania Malbork B – Rodło Kwidzyn

12 mecz  11.42 – SMS Kaliningrad A – Radunia Stężyca

13 mecz  11.54 – Pomezania Malbork A – Orły Tczew

14 mecz  12.06 – LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański – KP Starogard Gdański

14 mecz  12.18 – SAP Sopot – SMS Kaliningrad B

16 mecz  12.30 – MKS Czarni Pruszcz Gdański – Pomezania Malbork C

17 mecz  12.42 – Rodło Kwidzyn – Radunia Stężyca

18 mecz  12,54 – Pomezania Malbork B – SMS Kaliningrad A

13.06 - 13.30 – Przerwa po meczach grupowych

19 mecz  13.30 – 4 z 4 o miejsca 9-12

20 mecz  13.42 – 4  z 3 o miejsca 9-12

21 mecz  13.54 – 1A z 3X  ćwierćfinał

22 mecz  14.06 – 1B z 3Y  ćwierćfinał

23 mecz  14.18 – 1C z 2B  ćwierćfinał

24 mecz  14.30 – 2A z 2C  ćwierćfinał

25 mecz  14.42 – przegrany z meczu 19 z przegranym meczu 20, o miejsca 11-12

26 mecz  14.54 – wygrany z meczu 19 z wygranym meczu 20, o miejsca 9-10

27 mecz  15.06 – przegrany z meczu 21 z przegranym meczu 22, o miejsca 5-8

28 mecz  15.18 – przegrany z meczu 23 z przegranym meczu 24, o miejsca 5-8

29 mecz  15.30 – wygrany z meczu 21 z wygranym meczu 22, półfinały

30 mecz  15.42 – wygrany z meczu 23 z wygranym meczu 24, półfinały

31 mecz  15.54 – przegrany z meczu 27 z przegranym meczu 28, o miejsca 7-8

32 mecz  16.06 – wygrany z meczu 27 z wygranym meczu 28, o miejsca 5-6

33 mecz  16.18 – przegrani z meczu 29 z przegranym meczu 30, o 3 miejsce

34 mecz  16.30 – wygrany z meczu 29 z wygranym meczu 30 , finał

16.30-17.00 – rozdanie nagród

 

  • Kliknięć: 761
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.