Centrum sparingowe

W tym artykule który na czas przygotowań zimowych zawsze będzie w widocznym miejscu na łamach naszego serwisu będziemy publikować na bieżąco wyniki meczów sparingowych drużyn z regionu oraz V ligi gr.2.

 

AKTUALIZACJA: 11.03.2018r. ( aktualizacje będą robione po sparingach, jeśli nie ma meczu twojej drużyny wyślij sms pod nr. 605 533 093)

 

Sparingi drużyn z regionu (powiat malborski, sztumski, nowodworski):

 

11.03 Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn 1:3

10.03 Ruch Gościszewo - Agat Jegłownik 0:2

10.03 Powiśle Stary Targ - Mewa Gniew 4:2

10.03 Tęcza Szropy - LKS Waplewo 2:1

10.03 Real Myszewo - Jurand Lasowice 3:3

10.03 Nogat Malbork - Delta Miłoradz 1:6

10.03 Grom Nowy Staw - Relax Ryjewo 6:0

07.03 Olimpia Sztum - Concordia Elbląg 1:9

03.03 Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo 2:8

03.03 Ruch Gościszewo - Powiśle II Dzierzgoń 1:7

25.02 Olimpia Sztum - Jurand Lasowice 9:5

24.02 Tęcza Szropy - Ruch Gościszewo 2:5

24.02 Nogat Malbork - Pomowiec Gronowo 2:7

24.02 Powiśle Dzierzgoń - Czarni Pruszcz Gd. 3:1

24.02 Grom Nowy Staw - Concordia Elbląg 0:1

18.02 Jurand Lasowice Wielkie - Wisła Drewnica 7:3

17.02 Mady Ostaszewo - Polonia Pasłęk 5:0 

17.02 Tęcza Szropy - Agat Jegłownik 4:0

17.02 Nogat Malbork - Delta Miłoradz 1:5

17.02 LKS Waplewo - Ruch Gościszewo 1:5

17.02 Grom Nowy Staw - Wierzyca Pelplin 2:2

12.02 Rodło Kwidzyn - Olimpia II Grudziądz 6:1

11.02 Olimpia Sztum - Czarni Starszewo 12:2

11.02 Nogat Malbork - Ruch Gościszewo 0:4

10.02 Grom Nowy Staw - Wisła Nowe 8:0

10.02 Delta Miłoradz - Relax Ryjewo 10:3

10.02 Olimpia Sztum - LKS Waplewo 4:5

Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2:3

3.02 Grom Nowy Staw - Olimpia Elbląg 0:3

Powiśle Dzierzgoń - Wkra Żuromin 1:4

Powiśle Dzierzgoń - Concordia Elbląg 2:0

Powiśle Dzierzgoń - Wierzyca Pelplin 2:5

Ruch Gościszewo - Spójnia Sadlinki 3:5

Nogat Malbork - LKS Waplewo 3:4

Delta Miłoradz - Powiśle II Dzierzgoń 1:3

 

 

Pomezania:

10.03 Pomezania - Jeziorak Iława (V) 2:2

03.03 Pomezania - Start Warlubie (IV) 3:3

24.02 Pomezania - Polonia Pasłęk (V) 7:0

16.02 Pomezania - Wietcisa Skarszewy 0:6

10.02 Pomezania - Mady Ostaszewo (A) 5:0

3.02 Pomezania - Wisła Nowe (IV) 5:1

Pomezania - Rodło Kwidzyn (A) 6:1

Pomezania - Stomil Olsztyn (CLJ) 2:2

 

 

Sparingi rywali ligowych:

BENIAMINEK

10.02 Beniaminek Starogard Gd. -GKS Kowale (V) 2:2

03.03 Beniaminek Starogard Gd. - Jaguar Gdańsk (IV) 0:1

25.02 Beniaminek Starogard Gd. - Gedania Gdańsk (IV) 0:4

17.02 Beniaminek Starogard Gd. - Powiśle Dzierzgoń (IV) 0:2

11.02 Beniaminek Starogard Gd. - GKS Kolbudy (IV) 1:3

04.02 Beniaminek Starogard Gd. - Orzeł Trąbki Wielkie (V) 3:6

Beniaminek Starogard - Wietcisa Skarszewy (V) 0:6

 

BŁĘKITNI

11.03 Błękitni Stare Pole - Polonia Pasłęk (V) 5:1

03.03 Błękitni Stare Pole - Czarni Przemysław 5:2

25.02 Błękitni Stare Pole - Dąb Kadyny (V) 1:7

17.02 Błękitni Stare Pole - Real Myszewo (B) 6:3

15.02 Błękitni Stare Pole - Concordia Elbląg (IV) 0:10

10.02 Błękitni Stare Pole - Tęcza Szropy (B) 4:2

Błękitni Stare Pole - Olimpia Elbląg (juniorzy) 1:4

Błękitni Stare Pole - GDKiS Ostaszewo 1:1

 

CHOJNICZANKA II

21.02 Chojniczanka II - MKP Szczecinek (IV) 0:1

 

GWIAZDA KARSIN

11.03 Gwiazda Karsin - MKS Debrzo (V) 7:2

03.03 Gwiazda Karsin - Tęcza Brusy (A) 9:2

24.02 Gwiazda Karsin - Wda Lipusz 4:2

17.02 Gwiazda Karsin - Piast Człuchów (V) 7:2

10.02 Gwiazda Karsin - Krajna Sępulno (A) 5:2

 

BOROWIAK

11.03 Borowiak Czersk - Wda Czarna Woda (A) 5:0

24.02 Borowiak Czersk - Tucholanka Tuchola (A) 4:2

17.02 Borowiak Czersk - Wisła Nowe (IV) 2:4

9.02 Borowiak Czersk - LKS Kamionka Kamień Karjeński (A) 4:1

3.02 Borowiak Czersk - Sokół Wyczechy (IV) 1:1

 Borowiak Czersk - Tęcza Brusy (A) 1:0

 

ORZEŁ

10.03 Orzeł Subkowy - Sokół Zblewo (A) 1:5

03.03 Orzeł Subkowy - Wisła Długie Pole (A) 7:3

24.02 Orzeł Subkowy - Wisła Korzeniewo (A) 4:3

17.02 Orzeł Subkowy - Meteor Pinczyn (A) 5:3

10.02 Orzeł Subkowy - Wisła Tczew (A) 5:2

Orzeł Subkowy - KP Starogard GD. (juniorzy) 4:7

 

POGOŃ

11.03 Pogoń Prabuty - Powiśle Pawlice-Rakowiec (B) 3:4

03.03 Pogoń Prabuty - Powiśle Dzierzgoń (IV) 1:2

25.02 Pogoń Prabuty - Relax Ryjewo (A) 4:3 (3:0)

18.02 Pogoń Prabuty - Ewingi Zalewo (V) 4:2

10.02 Pogoń Prabuty - Polonia Pasłęk (V) 1:2

Pogoń Prabuty - Osa Ząbrowo 2:2

 

POWIŚLE II

10.03 Powiśle II Dzierzgoń - Olimpia Elbląg (J.S) 1:5

03.03 Powiśle II Dzierzgoń - Ruch Gościszewo (A) 7:1

24.02 Powiśle II Dzierzgoń - Osa Ząbrowo (V) 8:2

18.02 Powiśle II Dzierzgoń - Dąb Kadyny (V) 1:1

14.02 Powiśle II Dzierzgoń - Ewingi Zalewo (V) 3:1

Powiśle II Dzierzgoń - Czarni Przemysław 6:0

Powiśle II Dzierzgoń - Delta Miłoradz (A) 3:1

 

SPÓJNIA

18.02 Spójnia Sadlinki - Polonia Markusy (A) 2:4

07.02 Spójnia Sadlinki - Sztorm Mosty (V) 2:2 

Spójnia Sadlinki  - Korona Cedry Małe (A) 1:4

Spójnia Sadlinki - Ruch Gościszewo (A) 5:3

 

WDA

10.03 Wda Lipusz - GKS Sierakowice (V) 4:1

03.03 Wda Lipusz - Orzeł Trąbki Wielkie (V) 2:2

24.02 Wda Lipusz - Gwiazda Karsin 2:4

18.02 Wda Lipusz - Sztorm Mosty (V) 4:3

10.02 Wda Lipusz - KS Kamienica (V) 4:1

Wda Lipusz - Radunia Stężyca (IV) 0:8

Wda Lipusz - Sokół Zblewo (A) 1:3

Wda Lipusz  - Wietcisa Skarszewy (V) 2:4

 

ŻUŁAWY:

11.03 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Mady Ostaszewo (A) 3:1

04.03 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Elbląg (J.s) 2:3

25.02 Żuławy Nowy Dwór Gdański - Polonia Markusy (A) 2:0

Żuławy Nowy Dwór Gdański  - Concordia Elbląg (IV) 2:2

Żuławy Nowy Dwór Gdański - Polonia Gdańsk (V) 0:2

 

CZARNI

10.03 Czarni Przemysław - Orzeł Trabki Wielkie 4:3

03.03 Czarni Przemysław - Błękitni Stare Pole 2:5

18.02 Czarni Przemysław - GKS Trąbki Wielkie 6:1

11.02 Czarni Przemyslaw - Wisła Korzeniewo 3:0

Czarni Przemysław - Powiśle II Dzierzgoń 0:6

 

SŁAWEK

03.03 Sławek Borzechowo - Wisła Tczew (A) 2:5

24.02 Sławek Borzechowo - Wietcisa Skarszewy (V) 4:6

11.02 Sławek Borzechowo - Meteor Pinczyn (A) 3:2

Sławek Borzechowo - Wietcisa Skarszewy (V) 2:4

Sławek Borzechowo - Keramzyt Szprudowo (A) 2:4

 

 

 

 

  • Kliknięć: 2763
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

sponsor
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
img

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.