Pomezania Cup 2006 już za nami!

W niedziele w Hali Widowiskowo-Sportowej Szkoły Podstawowej nr.5 w Malborku został rozegrany turniej rocznika 2006 - Pomezania CUP 2006 w którym udział wzięło 8 drużyn. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Olimpii Elbląg która pokonała w finale Jedynkę Pelplin, gospodarze turnieju, czyli Pomezania wystawiła dwie drużyny, które zajęły odpowiednio 3 i 5 miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został Jan Piróg z Olimpii Elbląg który zdobył aż 14 bramek, najlepszym bramkarzem wybrano Marcela Żebrowskiego z Olimpii II Elbląg, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został Fabian Bukowski z Jedynki Pelplin. Trzeba podkreślić bardzo dobra organizację turnieju, rodzice zadbali o to aby drużyny zostały nagrodzone pucharami i medalami, a także nie zabrakło poczęstunku dla wszystkich uczestników w postaci ciepłych obiadów. Do zobaczenia za rok! Podziękowania dla Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr.5 za udostępnienie hali oraz dla wszystkich którzy dołożyli cegiełkę aby turniej mógł się odbyć (relacja zdjęciowa wkrótce)

Pomezania żółta: Bartek Koźbiał , Nikodem Hynek , Jakub Dziedzic , Marcin Bury , Marcel Dziuwe , Florian Wiśniewski , Oskar Szymczak , Michał Chełkowski , Michał Bajkowski , Bartek Zajączkowski .

Pomezania Biała : Olivier Hoffmann , Adrian Starzec , Fabian Baranowski , Oliwier Śpiewak , Dominik Baran , Dominik Fabiś , Aleksy Czerniak , Miłosz Maciąg , Alan Apa

Trenerzy: Tomasz Mazurek, Piotr Sobieraj