Jarosław Talik będzie trenował bramkarzy Pomezanii

Jarosław Talik były bramkarz ekstraklasy oraz brązowy medalista Mistrzostw Europy i jeden z najbardziej znanych trenerów bramkarzy na Pomorzu będzie przynajmniej raz w tygodniu zajmował się bramkarzami Pomezanii Malbork od rocznika 2009 do seniorów. Obecnie Talik jest trenerem bramkarzy w Concordii Elbląg, a także jest trenerem bramkarzy Kadry Pomorza U-14 i U-15 oraz pracuje z bramkarzami w szkole GOSSM Malbork i SMS. 

-   współpraca z tak dobrym trenerem który dodatkowo cały czas podnosi poziom swojego fachu kształcąc się na wszelkich możliwych konferencjach bramkarskich może wyjść tylko na dobre bramkarzom w naszym klubie, to bardzo dobra wiadomość dla bramkarzy - powiedział Paweł Rybarczyk (Dyrektor Klubu)

 

 Jarosław Talik (ur. 29 sierpnia 1973 w Nowym Dworze Gdańskim) – polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza.

Wcześniej reprezentował barwy Żuław Nowy Dwór Gdański, Olimpii Elbląg, Stomilu Olsztyn, Jezioraka Iława, GKS Bełchatów, Bonner SC 01/04, Zatoki Braniewo, Powiśla Dzierzgoń, Nadmorzanina Stegna, Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie, Zamku Kurzętnik i Olimpii Sztum.

Od stycznia 2012 był II trenerem oraz bramkarzem pierwszoligowej Olimpii Elbląg. Od 2012 do 2015 roku występował w klubie, którego był wychowankiem (Żuławy Nowy Dwór Gdański). Obecnie trener Concordii Elbląg

W 1990 zdobył z reprezentacją Polski U-16 brązowy medal mistrzostw Europy. (źródło wikipedia)

  • Kliknięć: 1594
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.