Patryk Korynt: Ciesze się, że tu jestem

Patryk Korynt od kilku tygodni trenuje z Pomezanią, sobotni mecz na pewno utkwi mu w pamięci gdyż ustrzelił pierwszy hat-trick w barwach Pomezanii, zapytaliśmy Patryka o...no właśnie przeczytajcie sami.

 

Pomezania.pl: Jak się czujesz po zdobyciu pierwszego hattricka w barwach Pomezanii, to chyba musiał być wyjątkowy mecz dla ciebie?

Patryk Korynt: Na pewno mnie to cieszy, zawsze fajnie strzela się bramki, a  szczególnie te które pomagają drużynie w  zwycięstwie.  To po prostu mecz,  który zostanie mi długo w głowie i zawsze milo będzie do niego wrócić 

 

Pomezania.pl: Póki co grasz w każdym meczu, ale trener Ratajczyk do tej pory wpuszcza cię  na boisko z ławki, liczysz że swoją postawą na treningach i w meczach wywalczysz pierwszy skład.

Patryk Korynt: Wiadomo ze chciałbym grac w pierwszym składzie  i będę na to pracował,  to normalne, jak każdy chce grac jak najwięcej.

 

Pomezania.pl: Jak oceniasz pobyt w Pomezanii, odpowiada ci atmosfera panująca w drużynie?

Patryk Korynt: Bardzo mi się podoba, ciesze się , że tu jestem . mamy fajną "kapelę" i dobra   atmosferę, jest wszystko czego potrzebuje. 

  • Kliknięć: 1664
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.