Nabór do Pomezanii

Młodzieżowy Ośrodek Piłkarski "Pomezania" ogłasza nabór do nowo tworzonej drużyny rocznika 2012/13. Spotkanie organizacyjne 11 września o godz.17:30 na Stadionie Miejskim przy ul. Toruńskiej.

- Zapraszamy wszystkich zainteresowanych treningami piłki nożnej na spotkanie organizacyjne z trenerami, które odbędzie się 11 września o godz. 17.30 na stadionie przy ul. Toruńskiej 60. W dniu naboru nie będzie treningu. Omówimy zasady działania klubu, szkółki i poszczególnych grup wiekowych. Nabór przeprowadzony będzie dla rocznika 2012 i młodsi. Możemy zdradzić, że treningi będą odbywać się dwa razy w tygodniu. Terminy zostaną podane na spotkaniu - informuje Radosław Rabenda, prezes MOP Pomezania.

Nabór będzie trwał przez kilka miesięcy, więc ci, którzy nie mogą przybyć 11 września, a chcieliby zapisać dziecko do Pomezanii, jak najbardziej będą mieli tę możliwość na kolejnych treningach nowo tworzonej grupy. Dla starszych dzieci malborski klub też ma otwarte drzwi. - Rodziców dzieci ze starszych roczników zapraszamy do kontaktu z klubem.

W zależności od rocznika można jeszcze zapisać chłopców, którzy chcą spróbować swoich sił. Decyzję o przyjęciu dziecka do grupy podejmuje trener danego rocznika - podkreśla prezes MOP Pomezania. Szczegółowe informacje na temat naborów można uzyskać pod numerami telefonów: 605 533 093 oraz 793 695. 453.

  • Kliknięć: 785
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.