Kto strzela, a kto asystuje

Za nami 3.kolejki V ligi, a my przyjrzeliśmy się naszym zawodnikom jak radzili sobie w akcjach ofensywnych naszej drużyny i zarówno do gry obronnej jak i ofensywnej nie mamy się za bardzo do czego przyczepić. Piotr Sobieraj i Radek Migawski maja już na koncie po 5 bramek i obaj przewodzą w klasyfikacji strzelców ligi, jednak warto zaznaczyć iż Radek trzy trafienia zaliczył z rzutów karnych (oby jak najdłużej pewnie wykonywał jedenastki). Nie zawodzi Krystian Kielar który ma zadania defensywne w drużynie, ale jak pojawia się w polu karnym przeciwników stanowi spore zagrożenie. Wstrzelić za to nie może się Maciej Bełz, ale to nic, bo w asystach bryluje i najczęściej otwiera drogę do bramki, podobnie jak Mateusz Kobyliński którego stałe fragmenty wyglądają coraz lepiej, na trybunach nazywany Malborskim Szymkowiakiem;)

BRAMKI:

5 - SOBIERAJ PIOTR - GŁOSUJ NA "Sobiego" w plebiscycie

5 - MIGAWSKI RADOSŁAW

2 - KIELAR KRYSTIAN

1 - DRYJAS KAMIL

1 - JELEŃ TOMASZ

1 - KORYNT PATRYK

 

 ASYSTY:

4 - BEŁZ MACIEJ

2 - KOBYLIŃSKI MATEUSZ

2 - SOBIERAJ PIOTR

1 - MIGAWSKI RADOSŁAW

1 - GALENIEWSKI RAFAŁ

1 - DRYJAS KAMIL

1 - MARENDOWSKI MICHAŁ

 

Do asyst zaliczany jest faul po którym zawodnik strzela bezpośrednio bramkę.

 

CZOŁÓWKA STRZELCÓW LIGI:

5 - Sobieraj, Migawski (Pomezania), Chrzonowski (Gwiazda)

4 - Kaszubowski D. (Borowiak), Gronowski (Wda), Dmitrzyk (Powiśle II)

3 - Felski, Samson (Pogoń), Cieszyński (Wda), Barnaś (Powiśle II)

 

  • Kliknięć: 1156
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.