Remis juniorów w Miastku

Fot: www.gp24.pl

Relacja trenera Krzysztofa Leszczyńskiego z serwisu pomezania2002.pl

Mimo dalekiej podróży trwającej prawie 3 godziny ten mecz mogliśmy wygrać. Długa podróż miała wpływ na początek meczu, gdzie dopiero od 20 minuty zaczęliśmy konstruować akcje w ataku. Po jednej z takich akcji Michał Marendowski został sfaulowany w polu karnym. Sędzia podyktował rzut karny, a skutecznym egzekutorem był Paweł Błaszak. Mogliśmy jeszcze podwyższyć prowadzenie ale skutecznie blokowali nasze strzały zawodnicy gospodarzy. 

Po przerwie zaczęliśmy zbyt odważnie mniej zwracając uwagę na grę w obronie. Gospodarze wykorzystali nasze błedy doprowadzając do remisu a kilka minut później strzelając drugiego gola. Nie załamaliśmy się i z większą wiarą atakowaliśmy na bramkę gospodarzy i to się opłaciło,  po jednej z wielu akcji bramkę wyrównującą zdobył Michał Tułodziecki przy asyście Mateusza Grędzickiego. 

Dzisieszy mecz pokazał naszym zawodnikom ile trzeba poświęcenia i zaangażowania żeby wygrać mecz w 1 Wojewódzkiej lidze juniora młodszego. Mimo prowadzenia trzeba być skoncentrowanym przez cały mecz i grać do ostatnich minut z wiarą korzystnego rezultatu. 

Sobotnie zawody mogliśmy rozegrać w idealnych warunkach, na bardzo dobrej murawie naturalnej. Gra na takich boiskach daje większe możliwości rozwoju młodym zawodnikom...

Pomezania: 

SKRÓT Z MECZU W MIASTKU

  • Kliknięć: 981
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

SPONSOR
sponsor
sponsor
SPONSOR
img
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
sponsor

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.