• Paweł
  • Mecze

PILNE: DZISIEJSZY MECZ ODWOŁANY!!!

AKTUALIZACJA:

PILNE: ZE WZGLĘDU NA NAWAŁNICE JAKIE PRZECHODZĄ PRZEZ REJON CHOJNICKI MECZ POMEZANIA - SZARŻA ZOSTAŁ ODWOŁANY (również kilka innych meczy). Ludzie z tego rejonu ratują swoje dobytki, domy.

 

Ze względu na nawałnice z piątku na sobotę szczególnie w rejonie chojnickim zostały odwołane także inne mecze w V lidze.

Poza meczem Pomezanii z Szarżą, nie odbędą się jeszcze dwa mecze:

Czarni Przemysław - Borowiak Czersk oraz Spójnia Sadlinki - Chojniczanka II Chojnice oraz prawdopodobnie Orzeł Subkowy - Sparta Kleszczewo, ale tutaj tylko i wyłącznie z winy klubu z Kleszczewa. Terminy meczów przełożonych ze względu na nawałnice zostaną podane wkrótce.

Mecze które się odbędą:

Wda Lipusz - Beniaminek Starogard Gdański

Żuławy Nowy Dwór Gd. - Powiśle II Dzierzgoń

Sławek Borzechowo - Błękitni Stare Pole

Pogoń Prabuty - Gwiazda Karsin

 

 Wcześniej pisaliśmy:

1.kolejka

Pierwszy gwizdek o godz.14 w Lipuszu gdzie Wda podejmie Beniaminek i tutaj mimo wszystko zdecydowanym faworytem jest mocna kadrowo Wda, raczej nie odbędzie się wspomniany mecz w Subkowach, a w Przemysławiu tamtejsi Czarni podejmą Borowiak, dwie drużyny przystępują ze zmianami w kadrach, ale raczej na minus i tutaj może zdecydować może specyficzne boisko w Przemysławiu, trudne zadanie czeka drużynę Błękitnych która uda się do beniminka z Borzechowa i jak to zazwyczaj bywa nikt nie lubi grać z beniaminkiem w pierwszej kolejce, tutaj obstawiamy wygraną gospodarzy, aczkolwiek wiemy,że Błękit potrafi wygrywać z każdym. W Prabutach święto, 70-lecie klubu, nowy budynek klubowy i do tego inauguracja ligi, wszystko by wskazywało na zwycięstwo gospodarzy, my jednak pokusimy się o inny typ, choć mecz na pewno będzie wyrównany to obstawiamy Gwiazdę ze względu na doświadczenie tej drużyny. Inny beniaminek, Spójnia Sadlinki zagra z rezerwami Chojniczanki, pewniakiem wydaje się być drużyna z Chojnic, ale specyficzne boisko i do tego zazwyczaj słabe początki Chojniczanki mogą spłatać psikusa, ale ciężko tutaj nie obstawić zwycięstwa drużyny gości. Został nam mecz Żuław z rezerwami Powiśla (już raz Powiśle wygrało w Nowym Dworze),tym razem stawiamy na zwycięstwo gospodarzy. W ostatnim meczu patriotycznie stawiamy na wygraną Pomki..oby pewną:)

 

Typy na pierwszą kolejkę:

14:00 Wda Lipusz - Beniaminek Starogard Gd. typ: 1
16:00 Orzeł Subkowy - Sparta Kleszczewo typ: 1 (Vo)
17:00 Czarni Przemysław - Borowiak Czersk typ: 1
17:00 Sławek Borzechowo - Błękitni Stare Pole typ: 1
17:00 Pogoń Prabuty - Gwiazda Karsin typ: 2
17:00 Spójnia Sadlinki - Chojniczanka II typ: 2
17:00 Żuławy Nowy Dwór - Powiśle II Dzierzgoń typ: X
18:00 POMEZANIA MALBORK - Szarża Krojanty typ: 1

  • Kliknięć: 754
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

sponsor
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
img

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.