• Paweł
  • Mecze

Wybrano nowy Zarząd Pomezanii oraz zmiana w nazwie klubu

W dniu 30.12.2020r odbyło się w Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w którym wzięli udział członkowie klubu.

               Głównym punktem zgromadzenia było oczywiście wybranie nowych władz na kolejną kadencję 5-cio letnią, ale w ciągu blisko trzy godzinnego zebrania poruszonych zostało także wiele innych ważnych spraw z życia klubu i takich które mogą poprawić poziom sportowy, finanse i wizerunek, m.in dyskutowano o zmianie nazwy stowarzyszenia, a właściwie głównie chodziło o skrót od Młodzieżowego Ośrodka Piłkarskiego (MOP) który przez osoby postronne zazwyczaj był bardzo ciężki do rozszyfrowania, a i przez kibiców był często poruszany ten temat,  walne zgromadzenie było okazją do przedyskutowania tego tematu i ewentualnej zmiany w nazwie, padła propozycja zmiany na Młodzieżowy Klub Sportowy Pomezania Malbork w skrócie MKS Pomezania Malbork która przypadła do gustu wszystkim członkom co zostało przegłosowane praktycznie jednogłośnie głosami 20 "za" oraz 1 osoba się wstrzymała od głosu. Tym samym została tez utworzona furtka na przyszłość w przypadku utworzenia nowej sekcji (np. lekkoatletycznej) co do tej pory nie było możliwe.

Po dość długiej prezentacji prowadzonej przez Prezesa Radosława Rabendę członkowie przeszli do wyboru kandydatów na Zarząd Pomezanii. Członkowie zdecydowali o głosowaniu jawnym gdyż nie było więcej więcej kandydatów niż miejsc w Zarządzie według statutu, a tym samym wyborem jednogłośnym uprawomocnił się nowy Zarząd, a członkowie wybrali z pośród siebie Prezesa, wiceprezesów, dyrektora, skarbnika i sekretarza. Prezesem na kolejna kadencję został wybrany Radosław Rabenda, cieszy fakt, że do Zarządu dołączyły trzy nowe osoby które wyraziły chęć działania na rzecz malborskiego klubu:  Arkadiusz Rawiński - malborski przedsiębiorca który od kilku miesięcy wspiera nasz klubu od od stycznia będzie pełnił funkcję wiceprezesa w klubie. Ewelina Kryczyk - działająca do tej pory głównie przy najmłodszych grupach młodzieżowych, ale również chce się włączyć w poszukiwanie sponsorów i wszelkich możliwych innych opcji dotujących klub, prawdopodobnie będzie także łącznikiem na linii Klub-Rodzice. Kolejną nową osobą w Zarządzie jest Sławomir Ziemak, który nadal jest czynnym zawodnikiem drużyny seniorów, ale dzięki dość bogatej karierze piłkarskiej i doświadczeniu w kontaktach biznesowych włączy się w budowie marki naszego klubu. Ponadoto na stanowiskach pozostali Paweł Rybarczyk, Łukasz Bocian i Adrianna Rusek. Ponadto do komisji rewizyjnej wybrano Krystiana Barkowskiego, Radosława Kwestarza i Marcina Matejuka. Na początku stycznia odbędzie się pierwsze posiedzenie nowego Zarządu na którym opracowana strategia na najbliższe miesiące, a my dziękujemy osobom za włożony wkład które zasiadały w poprzedniej kadencji w Zarządzie, Emilii Barkowskiej, Januszowi Górskiemu (rezygnacja w maju 2019) i Andrzejowi Skowrońskiemu.

 

Zarząd na kadencję 2020-2025

Prezes: Radosław Rabenda

V-ce Prezes: Arkadiusz Rawiński

V-ce Prezes ds. Marketingu: Ewelina Kryczyk

Dyrektor klubu: Paweł Rybarczyk

Skarbnik: Łukasz Bocian

Sekretarz: Adrianna Rusek

Członek Zarządu: Sławomir Ziemak

 

Komisja rewizyjna:

Krystian Barkowski

Radosław Kwestarz

Marcin Matejuk

 

                                                                                    Projekt herbu ze zmianą nazwy

 

 

  • Kliknięć: 1483
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.