• Paweł
  • Mecze

Komunikat: Weekendowe mecze bez kibiców

Od soboty, 17 października, w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa. Mecze piłki nożnej odbywają się bez udziału publiczności.


Organizacja meczu

Zgodnie z obecnym rozporządzeniem rządowym mecze od soboty 17 października odbywać się będą bez udziału publiczności. Na obiekcie podczas meczu mogą przebywać jedynie uczestnicy spotkania – zawodnicy, sztaby szkoleniowe obu drużyn, sędziowie oraz osoby funkcyjne, niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia i organizacji meczu. Dopuszcza się obecność delegata, obserwatora, spikera, obsługi medycznej, koordynatora służb bezpieczeństwa, koordynatora służb klubowych, media.

Jeśli chodzi o mecze rozgrywane na naszym obiekcie to po instrukcjach jakie otrzymaliśmy od służb, informujemy, że bramy zarówno podczas meczów seniorów jak i juniorów muszą być zamknięte, nie będzie możliwości wjazdu samochodem na teren obiektu (poza sędziami oraz zorganizowanym busem lub autokarem drużyny gości). Nie będzie też możliwości zajęcia miejsca na trybunach, prosimy o zastosowanie się do w/w wytycznych ponieważ nie zastosowanie się może skutkować karą finansową wobec klubu. Mecze przy pustych trybunach są zarówno dla kibiców jak i dla Klubu złą wiadomością bo wsparcie na meczach seniorów jak i juniorów jest niezwykle potrzebne naszym zawodnikom, jednak musimy zastosować się do panujących obostrzeń, a zdrowie Nas wszystkich jest najważniejsze!

Wychodząc na przeciw kibicom, prawdopodobnie transmisja z meczu będzie dostępna na żywo na naszym profilu facebook. Wkrótce więcej informacji.

  • Kliknięć: 1011
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.