• Paweł
  • Mecze

Zimny prysznic w Kwidzynie

Zimy Prysznic - tak można określić sparingową potyczkę z w Kwidzynie z Rodłem. Nasza drużyna przegrała mecz 3:1 na właśnie życzenie.

          W pierwszej połowie posiadanie piłki naszej drużyny było ogromne i niemal cała połowa toczyła się na połowie rywali, ale...nic z tego nie wynikało, brakowało zwyczajnie wykończenia, a czasmi tego ostatniego podania,  za to gospodarze skrzętnie wykorzystywali błędy naszych zawodników, jeszcze przed przerwą po błędzie naszego zawodnika gospodarze wyszli na prowadzenie. Tuż po przerwie nasz bramkarz źle obliczył lot piłki i faulował tuż za polem karnym, gospodarze zamienili rzut wolny na bramkę. Trzecia bramka to ponownie niefrasobliwość naszych graczy, zawodnik Rodła przebiegł niemal całe boisko i umieścił piłkę w bramce. Dla Pomezanii bramkę zdobył  w 70 minucie Dawid Torłop, ale to było wszystko na co było nas stać mimo kilku okazji.

         Podsumowując kiedy można chwalić chwalimy, ale dziś zagraliśmy kiepsko, na pewno nie bez znaczenia są tutaj dwa tygodnie ciężkiej pracy, ale nie zmienia to faktu, że powinniśmy lepiej się zaprezentować. Trzeba na pewno wyciągnąć lekcje z tego spotkania. Niech to nie będzie zimy, a lodowaty prysznic na naszych zawodników! Warto dodać, że w czasie meczu z powodu kontuzji boisko opuścił Łazarczyk który grał z konieczności na pozycji stopera który cały czas jest poszukiwany.  W piątek podejmujemy Olimpię Sztum.

Pomezania: Pluciński - Grędzicki, Łazarczyk, Wilk, Korynt, Alaburda, Sroka, Dryjas, Escobar, Felski, Torłop oraz Szraga, Nędza, Latkiewicz, Bochyński, Galeniewski, Owsianik, Leszczyński

 

  • Kliknięć: 697
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.