• Paweł
  • Mecze

Sparing z Madami na plus

W trzecim swoim sparingu po wznowieniu treningów czasie epidemii Pomezania Malbork rozgromiła w środę (17 czerwca) 7:1 Mady Ostaszewo.

W normalnych okolicznościach to właśnie meczem z Madami malborczycy rozpoczęliby rundę wiosenną w V lidze, ale wybuchła epidemia koronawirusa. Beniaminek z Ostaszewa nie jest już też tą samą drużyną, z którą Pomezania zremisowała 1:1 na wyjeździe w pierwszym spotkaniu zakończonego już sezonu. W sparingu rozegranym w środę (17 czerwca) na stadionie przy ul. Parkowej w Malborku dominacja gospodarzy nie podlegała już dyskusji.

Malborczycy objęli prowadzenie po bramce juniora Marcela Kępińskiego. Na 2:0 przed przerwą strzałem zza pola karnego wynik podwyższył Sławomir Ziemak. W drugiej połowie podopieczni trenera Andrzeja Tołstika osiągnęli jeszcze większą przewagę. Trzeciego gola z kilku metrów strzelił Mateusz Latkiewicz z podania Roberta Felskiego. Potem dwa razy z rzędu bramkarza pokonał Mateusz Sroka.

więcej oraz galeria na stronie malbork.naszemiasto.pl  - TUTAJ

FOTORELACJA - KONRAD SOSIŃSKI

Pomezania -  Mady Ostaszewo 7:1 (2:0).

Bramki zdobyli: Mateusz Sroka x2, Marcel Kępiński , Sławomir Ziemak , Mateusz Latkiewicz , Dawid Torłop , Marlon Escobar.

Pomezania: Pluciński - Grędzicki, Łazarczyk, Marendowski, Bocheński, Latkiewicz, Ziemak, Sroka, Nędza, Escobar, Kępinski oraz w II połowie: Dryjas, Korynt, Felski, Gdela, Torłop,