• Paweł
  • Mecze

Pewna wygrana w ostatnim sparingu

W ostatnim meczu sparingowym przed ligą pokonaliśmy w meczu sparingowym Wietcisę Skarszewy 2:0 po bramkach Marlona Escobara i Mateusza Latkiewicza.

Nasza drużyna rozegrała dobre spotkanie i nie chodzi tutaj o wynik bo ten był średnio ważny, a grę i liczbę stworzonych sytuacji.

Warto nadmienić, że Trener Tołstik nie mógł skorzystać w tym meczu z wielu graczy m.in.: Jelenia, Owsianika, Jurczyka, Sroki, Majewskiego, Marendowskiego, Torłopa, a więc z zawodników często pierwszej jedenastki, to pokazało, że mimo tylu braków mamy wyrównana kadrę.

Uważam, że próba generalna pomimo znacznych braków kadrowych wypadła pozytywnie. To spotkanie, w którym kontrolowaliśmy grę, pokazało, że mamy bardzo wyrównaną kadrę, a ja mam spory ból głowy w pozytywnym słowa tego znaczeniu. Jedyne, czego zabrakło, to skuteczność. Cieszy fakt, że zadebiutował kolejny młody, perspektywiczny zawodnik, czyli Marcel Kępiński - mówi Andrzej Tołstik, trener Pomezanii. (wypowiedź dla malbork.naszemiasto.pl)

Pomezania: Pluciński (70' Szraga) - Łazarczyk, Grędzicki, Galeniewski A., Korynt, Dryjas, Bochynski, Kotowski, Latkiewicz, Felski, Escobar oraz Galeniewski R., Sobczyński, Kępiński, Kiełczynski

W sobotę czeka nas pierwszy mecz ligowy, a przeciwnikiem będą Mady Ostaszewo które w ostatnim sparingu przed ligą pokonali w Przemysławiu Czarnych 3:2.

Foto i relacja wraz z fotorelacją: https://malbork.naszemiasto.pl/sparingi-pomezania-malbork-lepsza-od-wietcisy-skarszewy-w/ar/c2-7587613

  • Kliknięć: 371
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.