• Paweł
  • Mecze

Pomezania po pierwszym sparingu

W środowy wieczów odbyła się pierwsza gra kontrolna w której Pomezania wygrała z Ruchem Gościszewo 3:0 po bramkach Mateusza Latkiewicza, Dawida Torłopa i Kuby Jadacha, szczególnie ta trzecia była niezwykłej urody co można zobaczyć na poniższym skrócie. Obie drużyny miały długi rozbrat z piłką i to było widać dziś na boisku, sporo niedokładności, brak czucia piłki u niektórych zawodników, ale jest to sytuacja zrozumiała na tym etapie przygotowań, trener Tołstik miał do dyspozycji 21 zawodników. W drużynie wystąpił przymierzani do drużyny Artur Galeniewski (ostatnio Powiśle Dzierzgoń), Mateusz Pogorzalski (Olimpic Gdańsk), Remigiusz Szlicht (Keramzyt) oraz Dawid Torłop który będzie reprezentował barwy Pomezanii wiosną.
Pomezania (1 połowa): Galeniewski Oskar - Grędzicki, Jurczyk, Sobczyński, Łazarczyk, Galeniewski Artur, Dryjas, Szlicht, Latkiewicz, Marendowski, Torłop
Pomezania (2 połowa): Pluciński - Jeleń, Budka, Owsianik, Pogorzalski, Gdela, Sroka, Jadach, Galeniewski Rafał, Nędza, Torłop