• Paweł
  • Mecze

Pechowa porażka

Niestety w sobotnim meczu przegrywamy 3:2 i wracamy bez punktów z oddalonych o 100km Brus. Był to mecz dziwny bowiem prowadziliśmy grę przez całe 90 minut, a mimo to traciliśmy bramki, w 36 minucie przegrywaliśmy już 2:0 po dwóch identycznych bramkach ze stałych fragmentów gry.  Te bramki podziałały mobilizująco na naszą drużynę jeszcze bardziej, minute później było już 2:1, za sprawą Marlona Escobara który popisał się indywidualną akcją i posłał piłkę do bramki z 16 metrów. W Pierwszej połowie mogliśmy jeszcze wyrównać, ale co się nie udało w pierwszej połowie udało się w drugiej. W 58 minucie Bartosz Drewek wstrzelił piłkę w kierunku bramki piłka jeszcze odbiła się od pleców Escobara i wpadła do bramki.  Po tej bramce wydawało się, że bramka która da nam 3 punkty jest tylko kwestią czasu bo gospodarze cofnęli się w okolice swojego pola karnego skupjając się na oddalaniu piłki od swojego pola karnego i trzymali wynik nawet "grając na czas", niestety co nie udało się Pomezanii, a były ku temu okazje udało się gospodarzom w 90 minucie i ponownie zachowaliśmy się bardzo źle w kryciu przy stałym fragmencie gry i cóż liczy się to co w sieci i można jedynie pogratulować gospodarzom, a my wracaliśmy do Malborka w minorowych nastrojach. Kolejny mecz ligowy już w środę o godz.18:00 w Malborku, będzie szansa na zrehabilitowanie się, a przeciwnikiem będą Czarni Przemysławzyk,

Pomezania: Pelcer, Jeleń, Jurczyk, Kobyliński, Sobczyński (68 Marendowski) - Dryjas, Gdela, Leszczyński (68 Łazarczyk), Korynt (57' Owsianik) - Drewek, Escobar.

Żółte kartki: Drewek, Jeleń Gdela