• Paweł
  • Mecze

Pomezania 2006 krok od 1.Ligi Pomorskiej

Bardzo dobre wieści dotarły dziś z Kwidzyna gdzie nasza drużyna rocznik 2006 prowadzona przez Tomasza Mazurka któremu pomaga Radosław Szczuchniak zmierzyła się w meczu na szczycie Ligi D1 z z tamtejszym Rodłem z którym jesienią nasi chłopcy ponieśli jedyną porażkę, ale tym razem górą była Pomezania która po bardzo dobrym meczu pokonała rówieśników z Kwidzyna 2:0 tym samym znacznie przybliżyła się do awansu do 1. Pomorskiej Ligi (brakuje 1pkt. w dwóch meczach). Bramki dla naszej drużyny strzelił kadrowicz (Kada Pomorza) Marcel Bełz. W dotychczasowych meczach nasza drużyna wygrała 20 spotkań, zanotowała 1 remis i 1 porażkę aplikując rywalom aż 153 bramki, tracąc zaledwie 7. Najbliższy dwa mecze nasza drużyna rozegra w Malborku, a przeciwnikami kolejno będą Powiśle Dzierzgoń i Jedynka Pelplin. Brawo i życzymy powodzenia w kolejnych meczach!

Pomezania: Hoffman, Wiśniewski, Chełkowski, Śpiewak, Dziuwe, Baranowski, Pławski, Bełz, Honory, Szymczak, Czerniak, Baran, Zajączkowski, Bury, Koźbiał, Dziedzic, Bajkowski, Bobko

  • Kliknięć: 1490
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.