• Paweł
  • Mecze

Za nami Finał LOTOS CUP

 W niedzielę 24 czerwca na Stadionie Miejskim w Malborku rozegrany został VI finał turnieju Lotos Junior Cup. Jest to coroczne podsumowanie pracy ośrodków zamiejscowych programu Piłkarska Przyszłość z Lotosem.

W zawodach wzięło udział 15 zespołów z województw pomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Nowym uczestnikiem była drużyna z Białegostoku, która niedawno dołączyła do programu.

Pomezanię Malbork reprezentowały dwa zespoły z roczników 2006 i 2007.

I drużyna w składzie: Olivier Hoffman, Kacper Honory, Florian Wiśniewski, Adrian Starzec, Dominik Fabiś, Miłosz Maciąg, Nikodem Hynek, Fabian Baranowski, , Szymon Krotowski, Oskar Szymczak, Oliwier Śpiewak, Adrian Stawski zajęła ostatecznie wysokie V miejsce. Po wyjściu z grupy i przegranej w ćwierćfinale z Bytowem ( 0:1 ) pokonali kolejno zespoły Kartuz ( 1:0 ) oraz Luzina (1:0 ).

II drużynie w składzie: Dominik Baran, Oskar Magrowski, Bartosz Zajączkowski, Aleksy Czerniak, Szymon Konczynski, Marcin Bury, Alan Apa, Jakub Dziedzic, Kacper Orłowski, Michał Bajkowski, Michał Chełkowski nie udało się niestety wyjść z grupy.

Oba zespoły miały jednak okazję zaprezentować się na tle bardzo dobrych drużyn z innych miast i zebrały bezcenne doświadczenie.

Zwycięzcą turnieju został zespół z Gdańska, który po rzutach karnych pokonał drużynę z Białegostoku.

W meczu o 3 miejsce Bytów wygrał 3:0 ze Starogardem Gdańskim.

Rozgrywki odbywały się pod okiem Koordynatora Programu Pawła Janasa, byłego selekcjonera reprezentacji Polski.

Wszystkim uczestnikom oraz organizatorom należą się gratulacje. Turniej odbył się na bardzo wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym.

 

ZDJĘCIA WŁASNOŚCIĄ SERWISU malbork.naszemiasto.pl - Radosław Kończyński

źródło i reszta zdjęć: http://malbork.naszemiasto.pl/

 

 

  • Kliknięć: 608
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

PATRONI MEDIALNI

© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.