• Paweł
  • Mecze

Przywitali Nowy Rok na boisku

mecz_noworoczny.jpg

Na sportowo przywitali Nowy Rok piłkarze Pomezanii i Nogatu Malbork bo w samo południe 1 stycznia najpierw zawodników przywitał Burmistrz Miasta Malborka, Marek Charzewski który złożył życzenia noworoczne, a potem już pierwszy gwizdek w tym roku dał sygnał rozpoczęcia meczu towarzyskiego pomiędzy Pomezanią wraz z przyjaciółmi, a Nogatem i tego dnia nie liczył się absolutnie wynik aczkolwiek  mecz był zdecydowanie bardziej zacięty niż przed rokiem, a zwycięstwie zadecydowały dopiero rzuty karne które nieco lepiej egezkwowała Pomka ( regulaminowo było 2:2,bramki:  Kielar i Galeniewski). Z kadry pierwszego zespołu zjawiło się 6 zawodników więc była to okazja do debiutów w barwach Pomki, 12 letni Konrad Nędza czy też Szymon Cicherski, syn Adama na pewno zapamiętają ten mecz, ale zobaczyliśmy też "starych znajomych" z Pomki, Tomka Mazurka czy też Grześka Łukasika, zagrali też przedstawiciele Zarządu, warto zaznaczyć iż Patryk Korynt aby zagrać w Nowy Rok pokonał ponad 50km. Na boisku pojawił się też Zenon Małek który tym razem reprezentował barwy Nogatu Malbork. Po meczu zawodnicy wspólnie spędzili popołudnie, a to cieszy bo oba kluby darzą siebie dużą sympatią i na pewno możemy powiedzieć....do zobaczenia za rok i oby obie drużyny grały już w wyższych klasach rozgrywkowych!

Podziękowania dla Ośrodka Sportu i Rekreacji, że mimo dnia wolnego była bezproblemowa możliwość korzystania z obiektu oraz trójki sędziowskiej która wspólnie z nami przywitała nowy rok na boisku, Sebastianowi Krawczykowi, Sławomirowi Nadolnemu i Zbigniewowi Franzowi oraz Filipowi Ollerowi.

Pomezania i Przyjaciele: Galeniewski Oskar, Kielar Krystian, Korynt Patryk,  Cicherski Adam, Jurczyk Michał, Owsianik Tomasz,  Mazurek Tomasz, Galeniewski Artur, Łukasik Grzegorz, Kluka Bartosz, Rybarczyk Paweł, Kuleta Bogdan, Cicherski Szymon, Skowroński Andrzej, Nędza Konrad, Wałdowski Zbigniew

 

  • Kliknięć: 1048
LOGO_POMEZANIA

SPONSORZY

sponsor
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
SPONSOR
sponsor
SPONSOR
img

PATRONI MEDIALNI

sponsor
SPONSOR
SPONSOR
© Copyrights 2017 Pomezania Malbork
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.
Projekt i wykonanie: AQUACOM.